Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Adwentu

Msza Święta Roratnia sprawowana jest o godz. 18:00 od poniedziałku do piątku w kaplicy M. B. Pocieszenia
We wtorek 17 grudnia nie będzie spotkania z kandydatami do Sakramentu bierzmowania.
W piątek 20 grudnia o godz. 9:00 Nabożeństwo Ekumeniczne dzieci wyznania Rzymsko-katolickiego i Ewangelicko-augsburskiego.
Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16:00 do 17:30.
Drodzy uczestnicy liturgii mszalnej – w naszym kościele dostępna jest (przy wejściu do kościoła) gazetka z tekstami Słowa Bożego czytanymi podczas Mszy Świętej.
W zakrystii kościoła można nabyć świece wigilijne Caritas. Koszt świecy 8 zł. Dochód – ze świecy tj. 2 złote – przeznaczony jest dla dzieci potrzebujących pomocy. Można także zaopatrzyć w opłatki na stół wigilijny.
W przyszłą niedzielę 22 grudnia Msze Świętej sprawowane są o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 12:15 i 18:00 w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za wstawiennictwem św. Rity. Przed Mszą Świętą o godz. 17:00 odczytanie intencji.
Drodzy sąsiedzi! Fundacja Wszyscy Obecni i Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zapraszają na przedstawienie pt. „Cesia – spektakl po sąsiedzku” inspirowane życiem jednej z mieszkanek ulicy Wietora. Spektakl odbędzie się dziś o godzinie 19:00 w Domu Kultury przy ul. Wietora 15. Po spektaklu zapraszamy na bankiet i rozmowy. Wstęp jest bezpłatny. Informacje znajdują się na plakatach. Bądźmy wszyscy obecni!
Okres od piątku 27 grudnia do poniedziałku 13 stycznia w naszej Parafii to czas wizyty duszpasterskiej. Prosimy o zaznajomienie się z planem kolędy, który został umieszczony w gablocie parafialnej. Przy tej okazji chcemy poinformować, że z wizytą duszpasterską przychodzą ojcowie augustianie z klasztoru św. Katarzyny: Piotr Lamprecht i Marek Donaj. Kolęda rozpoczyna się o godz. 16:00. W czasie trwania kolędy kancelaria będzie czynna w środę i piątek od godz. 9:00 do 10:00.
Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Człowiek jest tęsknotą Boga, jest celem Jego miłości.
Zmarli z naszej wspólnoty:
+ małżonkowie – Maria i Stanisław Fraś
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …