Modlitwy i prośby (2 strona)

Nadesłane modlitwy i prośby:

Proszę o łaskę wyjścia z trudnej sytuacji życiowej. Powierzam moją rodzinę opiece św. Rity, aby w naszym życiu gościł pokój, miłość i radość. 
K.

Proszę o nawrócenie mojego męża, aby Bóg przemienił uczucia nienawiści i wrogości w nim drzemiące na uczucia prawdziwej, czystej miłości. 
Kinga, Poznań

Św. Rito, wyproś u Pana Jezusa wszelkie łaski o które prosimy, potrzebne naszym dzieciom i całej rodzinie do życia i do zbawienia. 
Matka, woj. małopolskie

Św. Rito, dziękuję za tyle łask, które otrzymałam. Proszę o dar nawrócenia dla moich dzieci, męża i taty. Uchroń ich od wszelkich zniewoleń i nałogów. Spraw, by uczestniczyli we mszy świętej i przystępowali do sakramentów świętych. 
Dorota, Kęty

Święta Rito, dziękuję za wysłuchanie moich wcześniejszych próśb. Błagam Cię o dalsze wstawiennictwo, szczególnie o uzdrowienie dla mojego dziecka. 
Regina

Św. Rito, proszę o siłę i zdrowie dla mojej mamy i wszelkie łaski dla nas. 
Dorota, woj. pomorskie

Św. Rito, proszę cię o pomoc, aby mój mąż odnalazł drogę do Boga, aby uwierzył i przyjął go jako jedynego Pana i Boga. 
Joanna, Radlin

Święta Rito, proszę cię o wstawiennictwo za moim tatą, aby jak najszybciej do nas wrócił. 
Sandra, Wodzisław Śląski

Święta Rito, dziękuję Ci za otrzymane łaski. Dzisiaj proszę Cię o dalsze wstawiennictwo, pomyślne rozwiązanie zawiłych spraw oraz zdrowie dla rodziców i zgodę w rodzinie. Proszę, by mojemu rodzeństwu zaczęło się układać w małżeństwach, a rodzicom żyło się lepiej. 
Iwona

Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem świętej Rity w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy, pomoc w znalezieniu dobrego męża, potrzebne łaski dla Agaty i Michała. Chciałam bardzo podziękować za pogodzenie się dwóch skłóconych od kilku lat rodzin. 
Anna

Św. Rito, uproś łaskę zdrowia dla mnie. Niech Jezus Miłosierny i Matka Nasza Nieustającej Pomocy wysłuchają tej prośby zaniosą ją do Boga w Niebie. 
Teresa

Kochana święta Rito, błagam o Twoje wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa za mnie i Sabinę, aby w naszym życiu zwyciężyła prawdziwa miłość. 
Marcin, Kraków

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem u Pana Naszego i Matki Najświętszej proszę o dar życia dla nienarodzonego dziecka mojej siostry, by dziecko mimo złych rokowań urodziło się zdrowe. Daj siłę i wytrwałość w tej trudnej sytuacji w której się znaleźliśmy. Miej nas w opiece i obdarzaj wszelkimi łaskami. 
Aneta, Kraków

Św. Rito, proszę o opiekę nad moją rodziną. Pomóż mojemu mężowi wrócić do domu, czuwaj nad nim. Za Twoim wstawiennictwem proszę też o szczęście dla naszej rodziny, abyśmy w końcu mogli normalnie żyć: ja, mąż i nasz synek. 
Danuta

Proszę błagalnie św. Ritę o znalezienie dobrej pracy i wspaniałego męża dla mojej córki Moniki oraz o pomyślne zakończenie spraw sądowych. 
Elżbieta, Warszawa

Św. Rito, proszę Cię, wstaw się do Jezusa Miłosiernego o łaskę potomstwa i dary Ducha Świętego dla moich dzieci. 
Romualda, Józefów

Święta Rito, pokornie proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów i aby w mojej rodzinie zapanowało szczęście i radość. 
Renata, Radom

Za wstawiennictwem świętej Rity, proszę Cię Panie Boże o łaskę otrzymania mieszkania przez moją rodzinę. Święta Rito wstawiaj się za nami, abyśmy stanowili kochającą się rodzinę na dobre i na złe. 
Barbara, Wejherowo

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za mną i moją żoną byśmy przezwyciężyli kryzys małżeński, własny egoizm, separację i z Bogiem odbudowali miłość i wierność do ostatnich dni naszych. 
Stach, Zabrze

Św. Rito, uproś mi łaskę znalezienia pracy, a także dopomóż nam w naszych potrzebach z mężem. Proszę Cię także o uproszenie łaski siły i wyzdrowienia dla teścia. 
Barbara

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo o uzdrowienie z depresji męża Michała. 
Magdalena, Kraków

Św. Rito, błagam Cię o otwarcie się mojego męża na ojcostwo i o łaskę rodzicielstwa dla nas. 
Marta, Wieliczka

Święta Rito, dziękuję Ci z całego serca za sprawę mojej mamy, za zdrowego bratanka. Módl się za nami, aby Bóg dał nam jeszcze więcej czasu, aby się sobą cieszyć.
Justyna, Kraków

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w mojej modlitwie o dar macierzyństwa.
Magda, Leszno

Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo i wyproszenie łaski uzdrowienia dla mojego szwagra Roberta, który złamał kręgosłup. Proszę o jego uzdrowienie duchowe i fizyczne oraz o wiarę i siłę dla niego i jego żony Ilonki. Proszę, by Pan Jezus postaw na ich drodze ludzi, którzy zdołają im pomóc. 
Ula, Warszawa

Święta Rito, bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo u dobrego Boga o zdanie przeze mnie egzaminu na prawo. Błagam o błogosławieństwo i opiekę Pana Jezusa i Matki Bożej. 
Renata, Krosno

Proszę św. Rito, opiekuj się nadal kochanym tatusiem Ludwikiem, wstawiaj się nieustannie za nim u Pana Boga i uproś cudowne uzdrowienie z choroby wiadomej Bogu. 
Monika, Roztoka Ryterska

Święta Rito, proszę o nawrócenie ojca i jego wyleczenie z alkoholizmu, zdrowie dla rodziny i najbliższych, nawrócenie i szczęśliwy poród dla siostry, spełnienie marzeń, próśb Piotra i abyśmy się pokochali. Proszę także o dobrą pracę dla mnie. Dziękuję z całego serca. 
Dorota, Kraków

Św. Rito, dziękuję Ci z całego serca, że pomogłaś mi wyjść z depresji i że byłaś przy mnie w tak ciężkim okresie. Wierzę, że mi pomożesz i jesteś przy mnie. Wesprzyj mnie w modlitwie o powrót męża, zmianę jego decyzji , spraw, żeby uwierzył w siebie i we mnie na nowo. 
Dorota, USA

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo w moich modlitwach do Boga o pomoc w znalezieniu prawdziwej miłości, dobrego męża i o dar macierzyństwa. 
Kasia

Św. Rito, dziękuję ci za wysłuchanie mojej prośby o zdrowie. Uproś u Boga tę łaskę, której bardzo pragnę i potrzebuję. 
Teresa, Śląsk

Bardzo proszę św. Ritę o zdrowie dla Wiesławy, Mirki i Adama. Proszę też o dobre zmiany w pracy dla Iwony oraz o pracę dla Barbary

Św. Rito, proszę o modlitwę w intencji powrotu mojej żony, nie wyobrażam sobie życia bez niej.
Grzesiek

Proszę o wysłuchanie mojej prośby o ciszę i spokój oraz o znalezienie pracy. 
Anna, Kraków

Prośba o wewnętrzny spokój dla chorego na stwardnienie rozsiane Józefa. 
Małgorzata, Kraków

Św. Rito, błagam i proszę o Twoje wstawiennictwo, wstaw się za moim mężem i wyproś dla niego łaskę trzeźwości. Św. Rito, otocz swoją opieką mojego syna w nowej pracy. 
Żona i matka

Św. Rito, błagam o wstawiennictwo u Boga, wyproś nawrócenie syna Tomasza oraz łaskę zdrowia dla chorych na nowotwór Anny i Ireny. 
Renata, Wejherowo

Św. Rito, uproś u Jezusa łaskę zdrowia, aby moja choroba zniknęła za twoją przyczyną. 
Teresa

Św. Rito, bardzo proszę Cię o miłość Arka, dary Ducha Świętego w podejmowaniu decyzji oraz pomoc w rozwiązaniu problemów, jakie są między nami. 
Joanna, Kraków

Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem błagam o łaski dla mojej rodziny, zdrowie i Boże błogosławieństwo w naszym codziennym życiu, o powrót do zdrowia dla syna, dobrą pracę dla mnie i męża. Proszę także, abyśmy z mężem dostali się na studia i o zdanie egzaminu na prawo jazdy. 
Maria, Stryszów

Św. Rito, proszę o łaskę w chorobie mojej i mojego szwagra. 
Jolanta, Warszawa

O łaskę pracy i zgodę w małżeństwie. 
Agnieszka, Kraków

Kochana święta Rito, proszę cię o wstawiennictwo o pomoc i siłę dla mojego brata i bratowej i zdrowie ich nienarodzonego dziecka. Bardzo Cię proszę, ześlij na nich łaski. 
Józefa, Łętownia

Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich znajomych Łukasza i Janki o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Bardzo proszę również za rodzinę Janka o rozwiązanie trudnych spraw, za całą moją rodzinę o potrzebne łaski oraz pokój i zrozumienie między mną a moją mamą. Pragnę również podziękować za szczęśliwe wyjście bez szwanku z wypadku samochodowego. 
Jadwiga, Zabrze

Św. Rito, błagam, uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę zdrowia. 
Teresa, Zabrzeg

Św. Rito, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Boga i modlitwę o łaskę uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej, dobre wyniki i pomyślny przebieg badań. Proszę o łaskę wiary w swoje siły, ułożenia sobie życia zgodnie z wolą Bożą i poprawę sytuacji finansowej. 
Elżbieta, Kraków

Św. Rito, za Twoim pośrednictwem błagam o siły dla Jana i jego rodziny do walki z chorobą nowotworową. 
Małgorzata, Kraków

Błagam Cię święta Rito o łaskę zdrowia dla mojego taty. 
Iza

Św. Rito, błagam Cię, pomóż mojej synowej, uproś łaskę przemiany dla mojego syna Michała. 
Maria, Żywiec

Kochana święta Rito, bardzo proszę, abyś wstawiła się do Pana naszego Jezusa Chrystusa o przemianę naszych serc, zrozumienie, pojednanie i zgodę, abyśmy postępowali zgodnie z wolą Boga. Proszę, aby Duch Święty czuwał nad nami oraz o nawrócenie i łaskę spowiedzi dla całej mojej rodziny. 
Marcin, Kraków

Św. Rito, proszę za Twoim wstawiennictwem o szczęśliwe zamążpójście i opiekę we wszelkich wyborach życiowych. 
Ewa

Najukochańsza św. Rito, najgoręcej proszę Cię o łaskę przebaczenia, miłości i pokoju w mojej rodzinie i rodzinie syna mojego męża. 
Izabela, Jaworzno

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem błagam o uratowanie naszego małżeństwa oraz o pomoc w odnalezieniu drogi do Boga dla mojego męża Filipa. 
Maria

Św. Rito, proszę cię, miej mnie i moją rodzinę w swojej opiece, proszę, bym mogła założyć rodzinę. Proszę o dar macierzyństwa dla mnie i mojej koleżanki Joli, jak również o uzdrowienie dla Mirka. 
Monika, Ostrów Mazowiecka

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga Naszego i Matki Najświętszej, aby moja córka szczęśliwie urodziła. Proszę też o zdrowie dla zięcia i zgodę w jej rodzinie. 
Renata, Ruda Śląska

Droga św. Rito, bardzo proszę o łaskę miłości oraz wzajemnego porozumienia z moim mężem. Pomóż nam św. Rito bardziej się rozumieć oraz nie kłócić, spraw, abyśmy się pokochali i byli szczęśliwi. 
Magdalena, Nowa Huta

Św. Rito, proszę wstaw się za moją rodziną, ocal nas od rozbicia. Odmień serce mojego męża, wybłagaj nam wzajemną miłość małżeńską, abyśmy mogli wychowywać dzieci i wspierać się. Proszę też o błogosławieństwo dla Anny i Zbigniewa, aby ich nieporozumienia minęły za Twoim wstawiennictwem. 
Magdalena, Kraków

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji Marcina o przemianę życia i wyzwolenie z nałogu. 
Renata, Łańcut

Św. Rito, proszę o zdrowie dla mojego syna, aby minęła mu dolegliwość, z którą się męczy, oraz o zdrowie i łaski dla rodziny. 
Bożena, Tarnów

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo do Pana Jezusa o uzdrowienie mojej córeczki Wiktorii. 
Dominika

Prośba o łaskę uzdrowienia w ciężkiej chorobie i powrót do zdrowia. 
Daniela, Słupsk

Święta Rito, proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo u Pana Jezusa o pomyślny przebieg operacji mojego męża Piotra. 
Teresa, Ciechocinek

Święta Rito, proszę za Twym wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy z choroby. Nie opuszczaj mnie w moich troskach. 
Joanna, Kraków

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za mnie i rodzinę o nawrócenie męża i siostry i odnalezienie przez nich drogi do wyzdrowienia z alkoholizmu. Proszę także o oczyszczenie atmosfery w mojej pracy . 
Ulka

Droga święta Rito, błagam wysłuchaj mnie, zostałam sama z moimi problemami, nie opuszczaj mnie.
Dorota, Kraków

Błagam, pomóż mi święta Rito, bardzo mi ciężko na sercu, myślę o mężczyźnie, o którym nie powinnam, pomóż mi, abym o nim zapomniała. 
Barbara, Kraków

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo o zdrowie dla moich rodziców, a szczególnie taty, który jest bardzo chory. 
Beata, Księginice koło Trzebnicy

Św. Rito, dziękuję Ci za pomoc w znalezieniu pracy, proszę o wparcie, żebym poradziła sobie i sprostała stawianym mi wymaganiom. Uproś potrzebne łaski dla moich bliskich, szczęśliwy powrót z wakacji mojej siostry, powodzenie w projekcie Piotrka. 
Kasia, Warszawa

Święta Rito, proszę z całego serca, aby w mojej rodzinie zapanował pokój i zgoda. Proszę też, jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą, abyśmy mogli mieć swoje mieszkanie. 
Bogumiła

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Ani, aby dokonała dobrych wyborów w życiu i nie odwracała się od Boga. 
Marzenna

Św. Rito, prze twoje wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia Miłoszka z jego choroby i nawrócenie jego rodziców. Błagam Cię również o uzdrowienie moich chorych oczu i pomoc w tragicznej sytuacji finansowej. 
Beata, Bytom

Św. Rito, uproś u Pana Naszego łaskę zdrowia dla Otylii i Józefa oraz opiekę Maryi dla całej ich rodziny. Dziękuję za wyproszone łaski, o które Cię prosiłem, za udaną operacje i powrót do zdrowia siostry Ewy. Proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo u Boga oraz łaskę zdrowia dla tatusia. 
Janusz, Skoczów

Święta Rito, proszę Cię o wsparcie i pomoc, żeby moje małżeństwo stało się szczęśliwe. 
Dorota, Kraków

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o nawrócenie i uwolnienie z alkoholizmu mojego taty, uzdrowienie małżeństwa moich rodziców, nawrócenie moich sióstr z rodzinami, a także o godną i uczciwą pracę dla mnie i mojego męża, byśmy mogli utrzymać nasze dzieci. 
Małgorzata, Wrocław

Droga święta Rito, za Twoim wstawiennictwem błagam o pomyślne zakończenie leczenia, dar upragnionego macierzyństwa i urodzenie zdrowego dziecka. Błagam również o dostanie pracy, w której wszyscy będą się szanować. 
Marzena, Tarnów

Św. Rito, proszę z całego serca o Twoje wstawiennictwo w znanej Tobie i Panu Jezusowi sprawie związanej ze Sławkiem i mną. 
Jola, Łagów

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za mnie, bym uwolniła się z nerwicy lękowej i za moją rodzinę, by panowała w niej miłość i szacunek, by mąż nie martwił się o pracę. Proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi. 
Irena, Warszawa

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo, żeby wybrał mnie Mieczysław. 
Ewa, Lubawa

Św. Rito, proszę o spotkanie wyjątkowej, dobrej dziewczyny. 
Sławek, Kielce

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej oraz świętej Rity o zdrowie dla mojego męża oraz łaskę w uzyskaniu pracy. Pomóż mu wyjść z nałogu alkoholizmu. Proszę Cię również o zdrowie dla mojego syna, ciężko chorej mamy i dla mnie. 
Janina, Niemodlin

Proszę o spełnienie próśb osobistych i zawodowych Magdy. 

Św. Rito, błagam, pozwól Stefanowi i Bogusi na nowo odkryć sie nawzajem i spraw, by ich miłość powróciła na nowo. Spraw, aby Stefan podjął leczenie i aby wróciła mu chęć do życia. 
Maria, Toruń

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa i uleczenie mnie z choroby nowotworowej, cofnij skutki udaru mózgu, daj mi i mojej rodzinie siłę do walki z moją chorobą i umocnij naszą wiarę. 
Marzanna, Warszawa

Św. Rito, pomóż w beznadziejnej sprawie i uzdrów mojego tatę, aby operacja nie była potrzebna, a wyniki okazały się dobre. 
Barbara, Nowa Wieś

Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo u Boga Najwyższego o uzdrowienie z ciężkiej choroby i wyjście z dolegliwości, kłopotów osobistych i zawodowych, które spowodowała. Proszę o uwolnienie od obciążeń duchowych i powrót do normalnego życia. Pomóż mi naprawić relacje osobiste z bliskim mi człowiekiem. Dziękuję św. Rito za wyproszone łaski, proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny i ludzi, którzy są dla mnie wsparciem, szczególnie dla Mateuszka, aby dobrze się rozwijał. 
Alicja

Intencja Bogu znana. 
Ewa

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za moich synów, a szczególnie Dominika, abyś wypraszała mu odwagę życia w prawdzie, wyzwolenia z nałogów. Miej go w swojej opiece. 
Małgorzata, Prabuty

Dziękujemy św. Ricie za wstawiennictwo i opiekę nad naszymi dziećmi i prosimy, aby dalej nad nami czuwała. 
Monika i Dariusz, Żegocina

Ukochana św. Rito, proś Pana, byśmy doświadczyli miłosierdzia, błagam o wyjście z ciężkich długów i naprawę zniszczonego domu. 
Danuta, Opatówek

Św. Rito, wyproś u Boga łaskę nawrócenia, gorącej wiary, nadziei i miłości dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cię o wstawiennictwo w trudnej sytuacji, pomóż poukładać moje życie zgodnie z wolą Bożą. 
Magdalena

Św. Rito, pomóż nam rozwiązać znany Ci problem. 
Matka, Kraków

O zdrowie i wiarę dla mojego męża Krzysztofa. 
Beata, Kraków

Święta Rito, proszę o dar miłości, małżeństwa i macierzyństwa oraz wsparcie i opiekę w życiu zawodowym. 
Agnieszka, Kraków

Proszę o modlitwę i wstawiennictwo św. Rity za wyjście z choroby nowotworowej Andrzeja z Krakowa. 
Arleta, Kraków

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo w intencji nawrócenia Wojtka, Michała i Mateusza. Pomóż im wybrać właściwą drogę w życiu. 
Iwona, Kraków

Św. Rito, błagam, pomóż Dorocie obronić się przed fałszywymi oskarżeniami. Proszę o zdrowie dla mnie, Tadeusza, Emilii i Doroty. 
Maria, Wilkowice

Przez wstawiennictwo św. Rity proszę o łaskę opieki Opatrzności Bożej dla Gabriela. 
Ewa, Kraków

Przez wstawiennictwo św. Rity proszę Cię Boże o opiekę nad Dominiką i całą moją rodziną. 
Ela, Kraków

Proszę, otocz św. Rito opieką moje dzieci, Tymona i Milenkę, proszę o ich zdrowie, błogosławieństwo Boże i uleczenie Tymona z nadpobudliwości i nerwowości. Proszę o pomoc dla nich w nauce, błogosław ich drogi życiowe i moje małżeństwo. 
Agnieszka, Bielsko- Biała

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo do Boga w ułożeniu mojego życia, uzdrowienie mnie z chorób i pomoc w pracy. Proszę o pozytywne zakończenie sprawy sądowej i ochronę przed fałszerstwami. 
Dorota, Bielsko- Biała

Św. Rito, za Twoją przyczyną proszę o łaskę wiary dla moich synów, przemianę życia, odrzucenie wszelkich używek , pokój i błogosławieństwo w rodzinie. 
Ewa

Św. Rito, proszę o światło Ducha Świętego dla Eweliny na czas egzaminów, o pomyślne ich zdanie oraz potrzebne łaski dla niej i jej rodziny. 
Ania

Proszę o modlitwę o uwolnienie od wszelkiego zła i niewłaściwej kobiety, uwolnienie wewnętrzne i nawrócenie dla syna Wojciecha. 

Święta Rito, błagam, uratuj moją córkę. 
Stefania

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o miłość w mojej rodzinie, mądrość dla dzieci, szczęśliwe rozwiązanie i pomoc w znalezieniu pracy. Otaczaj moją rodzinę swoją opieką. 
Anna, Tarnów

Proszę gorąco św. Ritę o wstawiennictwo w mojej sprawie, o pracę i pomyślne ułożenie spraw zawodowych. Proszę o zdrowie dla nas wszystkich. 
Agnieszka

Święta Rito, uproś łaskę szczęśliwego zdania egzaminu dla Izabeli. 
Małgorzata, Śląsk

Święta Rito, wyproś u Pana naszego, Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej. 
Jola, Kraków

Św. Rito, proszę o zdrowie, siły i wytrwałość dla mojego taty oraz o ulgę w cierpieniu dla nieuleczalnie chorej mamy. Dziękuję za wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy od Ciebie. 
Aneta, Szczecin

Święta Rito, dziękuję Ci za dotychczasowe łaski wyproszone dla mojej rodziny. Proszę o dalszą opiekę, zdrowie dla wszystkich bliskich oraz błogosławieństwo dla brata w ciężkiej codziennej pracy. 
Czcicielka, Kraków

Święta Rito, proszę, wyjednaj u Boga łaskę pracy dla Szymona. 
Krystyna, Kraków

Święta Rito, proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej. 
Zbigniew, Oświęcim

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo i modlitwę o zdrowie, przyjazne uczucia ukochanej osoby oraz zdrowie bliskich. 
Darek, Kraków

Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo za moim ciężko chorym tatą. Dodaj mu sił, uzdrów lub dopomóż spokojnie odejść do Pana, jeśli nadszedł jego czas. Proszę o siły dla nas, pomóż mojemu mężowi znaleźć pracę i zachowaj w zdrowiu całą rodzinę. Dziękuję za otrzymane łaski. 
Gosia, Kraków

Św. Rito, proszę cię, aby moja wnuczka była zdrowa i żeby mój syn nigdy nie zbłądził na złą drogę. Otocz nas swoją opieką. 
Celina, Krzeszowice

Święta Rito, proszę Cię o modlitwę do naszego Pana Jezusa w intencji uzdrowienia mojego dziadka Leszka, który cierpi na chorobę nowotworową. 
Adriana, Kraków

W intencji Jakuba o łaski nawrócenia, przemiany życia, zakończenia trudnych spraw, uzdrowienia duchowego, psychicznego i fizycznego, rozeznania swojego powołania, wypełniania woli Bożej. 
Urszula, Tarnów

Św. Rito, proszę o łaskę wytrwania w abstynencji alkoholowej i pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża. 
Renata

Św. Rito, proszę Cię o modlitwę za brata Tomka i pomyślność dla niego w znalezieniu pracy i założeniu rodziny. 
Agata, Kraków

Św. Rito, bardzo prosimy o życie i zdrowie dla ciężko chorego Jana i o siłę dla jego rodziny w przetrwaniu trudnych chwil. 
Bliscy, Kraków

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo do Boga o znalezienie prawdziwej miłości, dobrego i kochającego męża oraz dar macierzyństwa. 
Kasia, Sosnowiec

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo do Boga za mną i za całą moją rodziną, a przede wszystkim za moją mamą i córką oraz o nawrócenie się mojego męża. 
Alicja, Sosnowiec

Św. Rito, błagam Cię o zdrowie dla mnie i całej rodziny. 
Małgorzata

Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo do Pana Jezusa o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej oraz by moja córeczka Rita miała zapewnioną przyszłość. 
Krzysztof, Kraków

Święta Rito, uproś dla nas wybaczenie i łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Spraw, żebyśmy w końcu byli razem na co dzień , oboje mieli pracę i mogli założyć rodzinę. 
Roksana

Proszę św. Ritę o wstawiennictwo o zdrowie i pracę dla syna Andrzeja, zdrowie dla Joanny i pomoc w bardzo trudnej sytuacji. 
Joanna

Proszę Cię święta Rito o uzdrowienie mojej mamy Barbary z choroby nowotworowej oraz zdrowie dla mojego ojca i męża. Daj siłę mojej rodzinie i mnie, abym wyszła z depresji oraz mojej przyjaciółce Renacie – aby dała radę żyć po śmierci ukochanego męża.
Dominika, Kraków

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo za naszą rodziną: o nawrócenie się męża, uwolnienie go z grzechu cudzołóstwa i nieczystości, łaskę przebaczenia, zjednoczenie rodziny, odrodzenie i wzrost miłości oraz małżeństwa. Proszę także o zdrowie, cierpliwość i dobroć dla moich córek oraz zdrowie i siłę do walki z chorobą dla Ani. 
Dorota, woj. opolskie

Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w ważnych dla mnie intencjach, które mam w sercu i są Tobie i Bogu wiadome. 
Marta, Tarnów

Święta Rito, proszę cię modlitwę za mną i moją rodziną i żeby Bóg pozwolił mi zostać mamą. 
Katarzyna, Kraków

Proszę o szczęśliwe zakończenie operacji i całkowity powrót do zdrowia bez nawrotów choroby. 
Marzanna, Kraków

Święta Rito, proszę Cię, abym mogła być blisko Ciebie, czuć Twą obecność oraz opiekę nade mną i moimi dziewczynkami. Dziękuję Ci za mój nowy dom. 
Agnieszka, Włocławek

Święta Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia, błogosławieństwo i siły do walki dla ciężko chorej siostry. 
Basia, Kłobuck

Św. Rito, proszę za Twoim wstawiennictwem o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii i łaskę miłosierdzia bożego dla mojej osoby. 
Magdalena, Chrzanów

Św. Rito, proszę o ulgę w cierpieniu dla mamy Heleny. Proszę także o dalszą opiekę nad moją rodziną i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Proszę, by moja córka Kasia dostała się na wymarzony kierunek studiów. 
Zofia, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o modlitwę w uzyskaniu siły i wiary w wydostaniu się z zadłużenia finansowego i osiągnięciu sukcesu zawodowego. 
Artur, Kraków

Droga święta Rito, weź do serca naszą sprawę i uproś u Boga zdrowie dla naszego synka Adasia, który jest wcześniakiem. 
Anna i Tomasz

Proszę o modlitwę za pośrednictwem św. Rity w intencji trzeźwości dla mojego męża i pomoc w znalezieniu pracy. 
Renata

Święta Rito, wspomagaj mnie nieustannie w moim życiu, wyproś łaskę zdrowia dla mnie i rodziny. Miej mnie w swej opiece w podróżach, nauce i pracy. 
Weronika, Nowy Jork

Niech Twoje wstawiennictwo pomoże mi zachować zdrowie i uzyskać dary Ducha Świętego, by pomyślnie ukończyć studia i odnaleźć w życiu prawdziwą miłość. 
Marcela, Rzym

Św. Rito, wspomagaj mnie nieustannie w walce z depresją, pomagaj wykonywać codzienne obowiązki. Za Twoją przyczyną proszę miłosiernego Chrystusa o opiekę i potrzebne łaski na każdy dzień życia, dziękując za te już otrzymane. 
Elżbieta, Poznań

Święta Rito, wyproś umocnienie łaski wiary i błogosławieństwo dla mojej córki Karoliny, pomóż jej odnaleźć właściwą drogę życia. 
Elżbieta, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego w sprawie rozwiązania trudnej sytuacji finansowej, powodzenie w pracy zawodowej, łaskę dobrego małżeństwa i macierzyństwa oraz uzdrowienie duszy i ciała. Proszę Cię też o polecanie Bożemu Miłosierdziu Justyny, Konrada, Sylwii, Magdaleny, Jolanty z rodziną, Josego oraz o zdrowie i powodzenie dla rodziny. Dziękuję Ci też za dotychczasową pomoc. 
Ola, Kraków

Święta Rito, proszę o łaskę miłości dla mnie i mojego narzeczonego, abyśmy umieli sobie nawzajem przebaczyć i zaufać, stali się znowu sobie bliscy i mogli stworzyć kochającą się rodzinę. 
Jolanta

Proszę Cię św. Rito, wybłagaj dla mnie i moich dzieci u Boga o oddalenie od nas przeciwności losu. Proszę również o opiekę, aby moje dzieci były szczęśliwe, a dla mnie o miłość, której nigdy nie doświadczyłam w małżeństwie. 
Mariola

Św. Rito, wyproś łaskę u Boga dla mojego brata, proszę o jego cudowne uzdrowienie oraz szczęśliwe rozwiązanie dla jego żony. 
Kasia

Św. Rito, proszę o modlitwę i wstawiennictwo za mną oraz całą rodziną, proszę, żeby pomyślnie rozwiązały się wszystkie trapiące nas problemy, o zdrowie dla wszystkich, których kocham, oraz pracę dla Sylwii. 
Estera, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o dobrych mężów dla moich dwóch sióstr. 
Anna, Olsztyn

Św. Rito, proszę o nawrócenie Krzysztofa i pomoc w prośbach, o które się modlę. 
Kazimiera

Św. Rito, dziękuję za twoją dotychczasową pomoc. Proszę, wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moim synem, rodziną, przyjaciółmi i wyproś potrzebne im łaski, wstaw się za kolegami z pracy, by mogli pracować w obecnym miejscu. 
Anna

Święta Rito, proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę; by mój mąż przestał się nade mną znęcać i znowu zaczął mnie kochać. 
Renata

Św. Rito, proszę o szczęśliwy związek, bym przestała być sama. Błagam o wielką miłość. 
Ania, Krzeszowice

Proszę Cię św. Rito o łaskę macierzyństwa dla Ani i Krystiana, dobrą pracę dla Iwony i Joli, miłość i szczęście w związku, łaskę zdrowia dla mnie, rodziny, Julki i Bożeny, uzdrowienie Iwony i ojca. 
Dominika, Bieruń

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo o wyleczenie i zdrowie mamy, taty, siostry i mnie, zdanie prawa jazdy i dostanie się na studia, nawrócenie i powodzenie dla rodziny, nową pracę, męża i dziecko dla mnie wybaczenie ojcu dla Kingi, za Karolinę. 
Ewa, Głogów

więcej