Modlitwy i prośby (3 strona)

Nadesłane modlitwy i prośby:

Św. Rito, patronko spraw trudnych, wyjednaj i tym razem łaskę zdrowia dla mojego taty po operacji.
Mariola, Łazy

Święta Rito, proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej rodziny; wyproś mi u dobrego Boga zgodę i błogosławieństwo oraz nawrócenie męża. 
Magdalena

Droga święta Rito, błagam Cię o uzdrowienie z alkoholizmu mojego syna Piotra oraz Leszka, chorego na nowotwór, gorąco proszę, wstaw się za mną miłosiernego Pana Jezusa i Matki Najświętszej. 
Elżbieta, Lublin

Św. Rito – patronko spraw beznadziejnych, bardzo Cię proszę o pomoc finansową, o pokój i zgodę w naszej rodzinie, o pogodzenie się, przebaczenie, wzajemną miłość. Proszę Cię kochana św. Rito o znalezienie kandydata na męża, o założenie rodziny i szczęście w życiu. 
Lidia, Śląsk

Proszę Cię święta Rito o pomoc w znalezieniu dobrego męża, bardzo pragnę założyć rodzinę, pociesz mnie i pospiesz mi z pomocą. 
Anna, Busko-Zdrój

Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św. Rity w intencji mojej dwudziestoletniej córki Patrycji, aby nie zeszła na złą drogę, o łaskę pokory i rozeznanie woli Bożej dla niej. 
Jolanta

Św. Rito, proszę o uzdrowienie kręgosłupa. Pomóż mi całkowicie przebaczyć mojemu bratu, bratowej i rodzicom. 
Teresa, Warszawa

Święta Rito, proszę Cię o prawdziwe nawrócenie mojego syna. 
Anna, Sieradz

Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji wyzwolenia z nałogu alkoholizmu Marcina. 
Renata, Łańcut

Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę Malwinę i jej nienarodzone dziecko, które jest chore. 
Szymon

Bardzo proszę o modlitwę o ułożenie mojego życia. 
Tomasz

Św. Rito, wstaw się za mną i moją rodziną, żeby mój mąż Marek wrócił do mnie i naszej córeczki. Uproś u Boga, by otworzył swoje serce i dostrzegł jak bardzo go kochamy i potrzebujemy. 
Bogumiła, Skarżysko- Kamienna

Św. Rito, uproś u Jezusa i Maryi, abym dobrze poradziła sobie z zadaniami i opiekuj się mną i moimi najbliższymi, błagam. 
Beata

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo u Jezusa, pomóż nam podźwignąć się w tym trudnym czasie. Módl się o zdrowie dla całej rodziny, a w szczególności dla mojego synka. 
Katarzyna, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o pomoc w odnalezieniu powołania i odkryciu, czy wolą Pana jest, żebym znalazła męża, czy wybór drogi zakonnej. 
Marta, Warszawa

Jezu Przenajświętszy, święta Rito, proszę Was o umocnienie i utrzymanie w szczęściu mojego małżeństwa i rodziny. Proszę, aby mój mąż mógł zawsze dotrzymać mi przysięgi małżeńskiej miłości i wierności oraz byśmy wspólnie dochowali sobie wierności i osiągnęli szczęście wieczne. 
Alicja

Proszę o modlitwę za moją mamę, zdrowie i wszelkie łaski, aby mogła żyć normalnie, bez bólu. 
Dorota, Gdańsk

Bardzo proszę o modlitwę o powrót do zdrowia mojej córki Weroniczki. 
Danuta, Kraków

Św. Rito, proszę o łaskę zdrowia dla mojego taty. 
Irena

Przez wstawiennictwo św. Rity proszę Boga o pomoc w znalezieniu pracy dla siostry Agnieszki oraz dla mnie i Bartka o właściwe rozeznanie powołania. 
Zuzanna

Bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo św. Rity w mojej beznadziejnej sprawie. Tak bardzo pragnę być mamą i nosić pod sercem upragnione dziecko. 
Justyna

Zwracam się z uprzejmą prośbą o modlitwę i błogosławieństwo dla Moniki i Mariusza. 
Aleksandra

Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Boga w sprawie znalezienia pracy, daru macierzyństwa, pomocy w znalezieniu drogi życiowej oraz Twojej opieki dla brata Krzysztofa, a także uwolnienia z nałogu alkoholu i papierosów mojego męża oraz łaski zdrowia, siły, Twojego błogosławieństwa i opieki na każdy dzień dla mnie i męża. 
Basia

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo dla moich najbliższych, wstaw się za ich potrzebami, zdrowiem, wyjściem z problemów finansowych oraz spotkaniem właściwego człowieka na mojej drodze życiowej. 
Małgorzata, Londyn

Proszę o powrót na właściwą drogę życia dla Michała, o zdrowie ciała i duszy dla Ewy i Kasi, o nawrócenie, zdrowie i właściwe decyzje odnośnie pracy dla Bogusława i ocalenie jego małżeństwa. 
Barbara

Proszę o modlitwę do Boga Najwyższego za wstawiennictwem św. Rity w intencji mojej córki Małgorzaty, aby obronił ją przed złem ze strony męża, aby dał zdrowie córce i malutkiej wnuczce Marysi oraz siłę, pomoc i wytrwałość w obronie dobra. 
Zofia, Ostrowiec Świętokrzyski

Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji mojego małżeństwa, aby Bóg odnowił w nas przysięgę małżeńską, proś o nasze nawrócenie oraz powrót męża na stałe do Polski. 
Anna

Proszę Boga przez Twoje wstawiennictwo św. Rito o dar macierzyństwa. 
Beata

Święta Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji mojego powrotu do zdrowia. Niech Pan Jezus kolejny raz udzieli mi łaski uzdrowienia, abym mogła odzyskać moje życie, a moi najbliżsi spokój i radość. 
Ewa, Poznań

Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny, dla mnie oraz przyjaciół. Proszę Cię o uratowanie zakładu pracy przed likwidacją i zachowanie stanowiska pracy. 
Agnieszka, Bochnia

Św. Rito, wyproś u Boga zgodę i miłość dla mojej rodziny. 
Małgorzata

Święta Rito, proszę Cię o pomoc w dostaniu się na studia prawnicze mojej córki Lusi. 
Dorota, Kraków

Z wielką ufnością proszę za wstawiennictwem św. Rity o miłość w moim życiu i sercu. Proszę o znalezienie dobrego, kochającego i zaradnego mężczyzny, z którym założę szczęśliwą rodzinę. 
Jadwiga

Proszę o zdrowie dla moich synów oraz o nawrócenie dla mojego ojca. Serdecznie dziękuję za łaski wysłuchane. 
Beata, Ornontowice

Św. Rito, prosimy o dar upragnionego potomstwa. Wypraszaj u Pana Naszego łaski nam potrzebne, spraw, abym była w stanie błogosławionym i aby dziecko rozwijało się prawidłowo i zdrowo przyszło na świat. 
Aneta z mężem

Święta Rito, bardzo proszę Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Boga w intencji mojej rodziny, przede wszystkim o zdrowie dla mojej mamy Zosi, taty Heńka, siostry Anety i dla mnie. 
Kasia, Chorzów

Miłosierna święta Rito, błagam Cię, żeby mój syn Dominik dostał pracę, proszę o poprawę mojej sytuacji finansowej, zechciej wysłuchać mojej prośby i przedstawić ją Panu Bogu. 
Wiesia, Oświęcim

Święta Rito, dziękuję za to, że pomogłaś mi i mojej koleżance Kindze dobrze zdać egzaminy i dostać się do wybranego liceum i proszę cię, dopomóż Kindze i jej rodzinie, aby znaleźli dom, do którego mogliby się przeprowadzić. 
Małgorzata, Kraków

Św. Rito pomóż mi pokonać moje trudności, abym nie straciła mieszkania i nie musiała się z niego wyprowadzać, otocz opieką moją rodzinę. 
Ewa

Św. Rito, bardzo dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dorotki i jej chorej mamy oraz rodziny; o dobrego męża dla Agnieszki, łaski dla Marcina i spełnienie marzeń, uzdrowienie z choroby Ani, jej taty, Michała, Małgosi, uleczenie z alkoholizmu męża Sabiny i potrzebne dla nich łaski, pomyślne zdanie egzaminów dla Maćka i jego nawrócenie, błogosławieństwo Boże dla Czarka i jego rodziny. Proszę o szczęśliwą podróż i pobyt nad morzem córki Kai, wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże dla moich rodziców, Eugeniusza i Genowefy, oraz zdrowie dla nich i teściowej.
Beata

Proszę o modlitwę do Boga za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Rity w intencji szczerego przebaczenia i pojednania między Bogusią i Stefanem. Proszę również, aby moja córka Ania wytrwała w swoich postanowieniach, uwolniła się od toksycznego związku i za Twoim wstawiennictwem znalazła dobrego męża, z którym mogłaby założyć rodzinę. 
Maria, Toruń

Św. Rito, proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Jezusa o zdrowie dla mnie i moich najbliższych. Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojej sytuacji, o miłość i dobrego męża. 
Agnieszka

Święta Rito, proszę by mój mąż Marek wrócił do nas, by zrozumiał swój błąd, docenił moją miłość , by zaczął żyć tak jak przysięgał w czasie sakramentu małżeństwa. 
Bogumiła, Skarżysko

Św. Rito, gorąco proszę o łaskę silnej woli do walki z nałogiem, o całkowite wyzwolenie z alkoholizmu męża, o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i miłosierdzie Boże dla całej mojej rodziny. 
Anna, Bolszewo

Święta Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji mojego powrotu do zdrowia. Niech Pan Jezus kolejny raz udzieli mi łaski uzdrowienia, abym mogła odzyskać moje życie, a moi najbliżsi odzyskali spokój i radość. 
Ewa, Poznań

Droga święta Rito, proszę o wstawiennictwo za moimi prośbami do Pana Boga, pomóż mi wybrnąć z moich kłopotów, trudnej sytuacji finansowej w której się znalazłam, żebym nie straciła pracy i zawsze była wsparciem dla mojej rodziny. 
Ewa, Warszawa

Św. Rito, proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo za mnie i mojego przyjaciela, byśmy potrafili się pogodzić i Bóg napełnił Jego serce miłością do mnie. Proszę o spokój wewnętrzny. 
Donata, Poznań

Św. Rito, proszę, abyś wlała w moje serce nadzieję, że wszystko się ułoży po mojej myśli. Niech pozbędę się lęku z serca i zaufam Tobie. 
Kasia, Kraków

Święta Rito, proszę cię, pomóż znaleźć mojemu synowi pracę, dopomóż nam w trudnościach dnia codziennego, dziękujemy za wszystkie łaski, jakimi do tej pory nas obdarowałaś. 
Hanna, Nowy Tomyśl

Św. Rito, błagam Cię o pomoc w znalezieniu pracy, proszę o zdrowie dla całej rodziny i pomoc dla syna Tomasza. 
Marek, Kraków

Proszę o łaskę jedności w rodzinie, mocną wiarę, szczęśliwe rozwiązanie dla żony i pracę dla mnie. 
Wojciech, Kraków

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo w intencji ocalenia mojego małżeństwa, o nawrócenie męża. Proszę o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla naszej rodziny.

Św. Rito, przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia dla Jolanty. 
Maria, Krempachy

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za mną, aby Bóg uzdrowił moje ciało i duszę. Proszę szczególnie o ochronę przed niebezpieczeństwami. 
Klaudia, Częstochowa

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem uproś u Pana naszego dobrą pracę dla mojego męża oraz łaskę bycia matką dla mnie. Z serca proszę o upragnione i długo oczekiwane potomstwo. Św. Rito, miej nas w opiece. 
Elżbieta

Św. Rito, wstaw się do naszego Stwórcy o opamiętanie dla mojej żony Gosi. Proszę o wsparcie i opiekę w tych trudnych dla mnie i dzieci chwilach rozłąki i tęsknoty. 
Paweł, Łódź

Św. Rito, za twoim wstawiennictwem proszę o łaskę zdrowia dla moich rodziców. Niech miłosierny Pan ma ich w swojej opiece, strzeże ich od wszelkiego zła, chorób i niebezpieczeństw. 
Marta

Święta Rito, bardzo dziękuję za wstawiennictwo u Boga w sprawie operacji serca mojej córeczki Mai i proszę Cię o dalszą modlitwę o zdrowie dla niej i całej rodziny, a także o pracę dla mojego męża Sebastiana. 
Ania, Katowice

Święta Rito, błagam o zdrowie dla mojej mamy, aby za Twoim wstawiennictwem zwyciężyła walkę z chorobą nowotworową. 
Beata, Kraków

Ukochana św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u miłosiernego Boga i łaskę zdrowia dla mojego ojca, pomoc dla Kasi w uzyskaniu dobrej pracy i dla mnie o łaskę prawdziwej miłości, dar małżeństwa i macierzyństwa oraz założenie dobrej katolickiej rodziny. 
Agnieszka

Św. Rito, proszę Cię, wstaw się za mną w beznadziejnej sprawie, ulecz stosunki w mojej rodzinie, proszę o to, aby brat przestał pić i mógł ułożyć sobie życie, abym mogła wreszcie stworzyć prawdziwą rodzinę oraz o zdrowie dla moich dzieci, mnie i całej rodziny. 
Edyta, Rzeszotary

Proszę o uzdrowienie mojego taty z ciężkiej choroby. 
Barbara, Nowa Wieś

Prośba o cudowne uzdrowienie 21-letniej dziewczyny z nieuleczalnej choroby. 
Barbara, Ochmanów

Święta Rito, pomóż przezwyciężyć problemy osobiste i małżeńskie moich dzieci. Proszę o zdrowie dla siebie i moich najbliższych, zwłaszcza syna Tomka. Spraw, by sprawy sądowe kuzynek zakończyły się pomyślnie.
Małgorzata, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za powodzenie leczenia mamy, która cierpi na chorobę nowotworową. Proszę o siły i nadzieję dla niej oraz całej rodziny i dla jej brata, który też zaczyna walkę z chorobą. Aby mama towarzyszyła mi i mojemu narzeczonemu w dniu zawarcia sakramentu małżeństwa i mogła cieszyć się z narodzin pierwszego, wyczekiwanego wnuka. 
Justyna, Kraków

Św. Rito, jestem Ci wdzięczna za to, że dzięki Tobie skończyły się moje problemy zdrowotne. Znów zwracam się z prośbą do Ciebie: o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną. Módl się za mojego syna, aby znalazł pracę i był uczciwym, dobrym człowiekiem. Pomóż mi rozwiązać problemy zawodowe, z którymi nie mogę sobie poradzić. 
Sara

Św. Rito, proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojego męża, abyśmy mogli żyć w tym kraju według przykazań Bożych. 
Barbara, Kraków

Proszę Cię, św. Rito, o zdrowie dla całej rodziny oraz pomocy w problemach z nałogami. 
Anna, Nowy Tomyśl

Św. Rito, proszę o zdrowie i wytrwanie dla mojej kuzynki i jej rodziny w trudnej sytuacji oraz o pracę dla mojego brata Jana. 
Barbara, Kraków

Św. Rito, proszę o zdrowie dla całej mojej rodzin, dar rodzicielstwa dla Kasi i dla Piotra oraz aby Maciej spotkał wartościową kobietę w swoim życiu. 
Halina, Kraków

Św. Rito, proszę Cię o wsparcie dla Marka, żeby wyszedł z depresji, odzyskał siłę do walki z chorobą i czekającą go terapią. 
Dorota, Hoffman Estates, USA

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, abym mogła założyć szczęśliwą rodzinę. 
Kasia

Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo, abym mogła szczęśliwie obronić pracę magisterską i zdobyć zatrudnienie. 
Twoja Czcicielka

Święta Rito, wstaw się za mną, abym nadal mogła pełnić swoją funkcję dla dobra wszystkich, którzy chcą tego razem ze mną. 
Małgorzata, Niemce

Święta Rito, proszę otocz zdrowiem i opieką moją rodzinę. Pomóż mi w obronie pracy magisterskiej. Proszę Cię o mądrość w podejmowaniu decyzji, pomoc w założeniu rodziny i przychylnych ludzi w podróży; nie opuszczaj mnie, w trudnych chwilach serce napełniaj wiarą i spokojem. 
Iwona, Zamość

Święta Rito, proszę Cię o pomoc w pogodzeniu się z odejściem ukochanej osoby i o pomoc w znalezieniu prawdziwiej miłości. Nie pozwól mi cierpieć w samotności i niepewności. 
Magda, okolice Krakowa

Św. Rito, wstaw się za mną o uzdrowienie przyjaźni między mną a Zosią. 
Iza

Św. Rito, proszę Cię o uzdrowienie moich synków oraz o nawrócenie mojego męża, chciałam również bardzo podziękować za wszystkie dotychczas otrzymane łaski. 
Magda, Przeworsk

Święta Rito, proszę o modlitwę i wstawiennictwo za moim sparaliżowanym bratem, błagam o cudowne uzdrowienie. Proszę Cię również o siłę i łaskę dla jego żony, proszę o pozytywne rozwiązanie jej ważnej sprawy. 
Kasia, Niepołomice

Dziękuję św. Rito za wstawiennictwo w mych prośbach. Wspieraj moją córkę, aby poradziła sobie na studiach, uproś dla niej wszystkie dary Ducha Świętego i opiekę. Proszę o łaski dla mojego syna, o dobrą pracę i odnalezienie drogi życia oraz o zdrowie dla całej rodziny i wsparcie codziennych trudach.
Barbara

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mamy Ireny. 
Małgorzata, Katowice

Uprzejmie proszę o modlitwę w intencji podniesienia na duchu Jakuba i Joanny oraz Romana, który przez nałóg stracił pracę i mieszkanie. 
Sylwia

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa w Tobie wiadomej intencji. Chciałbym mieć możliwość naprawić to, co zniszczyłem. 
Damian

Święta Rito, proszę o modlitwę, aby dobry Bóg odpuścił mi grzechy oraz bym zapomniała o człowieku, w którym się zakochałam. 
Barbara, Kraków

Św. Rito proszę o łaskę wiary, nawrócenia i powrotu do zdrowia dla Feliksa. 
Jola, Łódź

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w intencji mojego małżeństwa. Spraw, by mój mąż nawrócił się i nie doprowadził do rozpadu naszego związku. 
Irena, Bydgoszcz

Św. Rito, proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej siostry Renaty. 
Małgorzata, Żory

Ukochana święta, proszę Cię o dar miłości dla mnie i Oli. 
Marek, Bukowno

Proszę o wstawiennictwo w sprawie problemów dotyczących budowy domu oraz opiekę na najbliższe miesiące. 
Andrzej, Kraków

Za wstawiennictwem św. Rity proszę Cię Boże o spokój i radość z życia oraz zdrowie dla rodziców, rodzeństwa, Andrzeja i mnie, aby wszystkie problemy odeszły. 
Aleksandra, Kraków

Święta Rito, błagam o modlitwę i wyproszenie łaski uratowania małżeństwa mojego syna Tomasza, proszę o jego powrót do żony i dzieci. Święta Rito, weź ich w swoją opiekę. 
Elżbieta, Gdańsk

Dziękuję Ci święta Rito za wstawiennictwo za moją siostrą Basią. Bardzo Cię proszę, nie ustawaj w opiece nad nią. 
Katarzyna, Katowice

Błagam o wstawiennictwo w intencji trzeźwości dla mojego męża. 
Dorota, Rzeszów

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo za mną i moją żoną i wyproszenie łaski przezwyciężenia kryzysu małżeńskiego; by dobry Bóg obdarzył nas powtórnie łaską wzajemnej miłości i wierności do ostatnich dni. 
Mitek, Zabrze

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie rozwiązania umowy bez dużych strat i o opiekę nad naszą rodziną. 
Agnieszka, Kraków

Św. Rito, proszę o pracę dla syna Karola i jego nawrócenie oraz o to, żeby Kasia dostała się do nowej szkoły. 
Joanna, Kraków

Za wstawiennictwem św. Rity proszę z o łaskę zdrowia dla mojej mamusi, aby wyzdrowiała i wróciła ze szpitala, daj jej dużo siły, aby nie poddawała się w drodze do zdrowia. 
Ela, Rudnik

Święta Rito, proszę Cię o dar rodzicielstwa, opiekę i pomoc w znalezieniu mieszkania i pracy dla mnie.
Agnieszka, Koszalin

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Boga za moim tatą. Błagam o pomyślny przebieg operacji, powrót do zdrowia, siłę do walki z chorobą oraz Światło Ducha Świętego dla lekarzy. 
Aneta, Kraków

Święta Rito, dziękujemy za zdrowie, pomyślność i szczęśliwie spędzone wakacje. Prosimy w intencji Panu Bogu wiadomej. Niech Pan obdarza nas swoim pokojem i radością. 
Rodzina

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za mną i moją rodziną. Proszę o umocnienie wiary dla mojego męża, mądrość i siłę dla niego, żeby zakończył romans i przemienił swoje życie. 
Grażyna, Jarosław

Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa w sprawach mojego małżeństwa i pracy, o zdrowie dla rodziców i całej rodziny oraz nawrócenie dla Darka. 
Jola, Łódź

Święta Rito, prosimy Cię o zdrowie dla Rafałka i szczęśliwe rozwiązanie dla jego żony Izabeli oraz zdrowie dla niej i ich córeczki. 
Emilia, Myślenice

Św. Rito, wyproś u Boga łaskę dla mnie i męża, proszę o szczęśliwe rozwiązanie mojej ciąży i zdrowe dziecko, abyśmy zostali szczęśliwymi rodzicami. 
Karolina, Brzączowice

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji moich najbliższych – szczególnie o łaskę zdrowia i sił psychicznych dla nas, wiarę, nadzieję, siłę, wzajemną miłość, przebaczenie i ochronę przed złem. Proszę o całkowite uzdrowienie mnie z chorób i pomyślny przebieg terapii oraz cudowną poprawę zdrowia nieuleczalnie chorego teścia. 
Karina, Warszawa

Święta Rito, proszę o modlitwę o zdrowie Emilki, Kubusia, Mateuszka i opiekę naszej rodziny. 
Renata, okolice Krakowa

Droga święta Rito, proszę o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby genetycznej, z którą lekarze nie mogą osobie poradzić. 
Anna, Gliwice

Proszę o modlitwę, bym nie stracił pracy i moja żona i syn nie martwili się tak bardzo. 
Robert, Runów

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby uprosić łaskę uzdrowienia dla mojego syna z chorób, a także danie mu większej wiary i zaufania do Boga. 
Barbara, Katowice

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo w modlitwie za moją rodzinę, proszę o wyjednanie łaski rozwiązania trudnego problemu, uproś miłość i prawdziwe pojednanie dla naszej rodziny i łaskę wiary i dobrego życia. 
Anna, Sieradz

Proszę o modlitwę w intencji odbudowania związku z Krzysztofem, aby Bóg pozwolił nam założyć upragnioną rodzinę i aby między nami panowała miłość, zgoda i wzajemne zaufanie. 
Agata, Podlasie

Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego za moją rodziną. O zdrowie na ciele i na duszy, o godną pracę, pokój w rodzinie, o dobrych ludzi, którzy pomogą nam żyć na emigracji. 
Ula

Proszę, aby moja córka przestała kłamać i krzywdzić innych ludzi i stała się dobrym i wrażliwym człowiekiem. 
Gabriela, Kraków

Św. Rito, błagam w intencji mego powołania do małżeństwa, usuwaj wszelkie przeszkody do realizacji woli Boga, proszę o należyte usposobienie wewnętrzne. 

Święta Rito, błagam Cię o uzdrowienie dla mojego teścia w ciężkiej chorobie, zdrowie i opiekę nad wszystkimi członkami mojej rodziny oraz o dar powtórnego macierzyństwa. Dziękuję Ci za każdą otrzymaną przez Ciebie pomoc. 
Regina

Św. Rito, proszę za moja rodzinę o zgodę i wzajemne zrozumienie. 
Magda, Szamotuły

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Bożego błogosławieństwa dla organizowanego w naszym mieście Blackburn w Anglii Dnia dla Życia. 
Zbyszek

Święta Rito, uproś łaskę zdrowia dla mojego syna Kamila. 
Renata, Kraków

Św. Rito, błagam Cię, wyproś u Boga potrzebną łaskę i bądź zawsze ze mną. 
Magdalena, Wielkopolska

Błagam Cię, najdroższa św. Rito, o cud uzdrowienia. 
Dorota, Oława

Święta Rito, błagam Cię i proszę, abym w tym roku kupił upragnione mieszkanie i aby moje córeczki były zdrowe. 
Karol, Kraków

Proszę o mądrość, zdrowie i szczęście dla córki, miłość, zgodę i radość w rodzinie, dar małżeństwa i zdrowie. Dziękuję za opiekę i wsparcie. 
Joanna, Mysłowice

Święto Rito, proszę o znalezienie pracy dla syna Andrzeja oraz odzyskanie pełnego etatu przeze mnie. 
Cecylia, Marcyporęba

Święta Rito, proszę Cię o pomoc dla synka Dominika, chorego na guza mózgu. 
Stanisław, Kraków

Św. Rito, dopomóż, abym zawsze umiała przyjąć z pokorą wolę Boga i nigdy nie zatraciła nadziei, że w życiu może być jeszcze dobrze. Proszę również o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i dzieci oraz pomyślne zdanie egzaminów przez moich znajomych. 
Ewelina

Kochana święta Rito, dziękuję z całego serca za szybki powrót do zdrowia mojego synka. Proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo za mną u Pana Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej w sprawie zmiany miejsca pracy. Proszę Cię także o zdrowie dla całej rodziny. Nie opuszczaj mnie w moich myślach, troskach i czynach. 
Marta, Bochnia

Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo do Pana Jezusa za odzyskanie zdrowia. 
Krzysztof, Kraków

Święta Rito – uproś u Boga wiarę, zaufanie, miłość, pracę, własny kąt dla mnie. Chciałabym polecić moją mamę, prosząc o zdrowie, siłę, radość, własne środki do życia, uleczenie nerwicy. Za tatę o jego nawrócenie, docenienie rodziny, zmianę swojego zachowania, traktowanie nas z miłością i szacunkiem. Za brata i jego przyszłą żonę o szczęśliwe małżeństwo, zdrowie i pracę, pomyślność; o pracę dla siostry, jej chłopaka i zdrowie oraz własny kąt i za Emilkę i Sebastiana. 
Iwona Joanna, Tychy

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za mnie, abym zdała maturę. 
Kasia, Krosno Odrzańskie

Święta Rito, proszę, wyjednaj mi u Boga łaskę przebaczenia i pojednania. Proszę o pracę, która daje satysfakcję emocjonalną i finansową, wyproś mi łaskę miejsca, w którym zacznę żyć pełnią życia i służyć Tobie Jezu.
Basia

Dziękuję za opiekę i błagam o wstawiennictwo św. Rity za kapłanem Jackiem, Klementyną, Małgosią, Marzenką, Zenią, Damianem, Danusią, Krystyną, Dorotą o zdrowie i potrzebne łaski. 
Krystyna

Kochana święta Rito, dziękuję Ci za dar, jaki otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Proszę, abyś była mi orędowniczką w niebie i abym mogła szczęśliwie donosić ciążę i urodzić naturalnie. 
Barbara, Warszawa

Święta Rito, dziękuję Ci za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo. Za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę mądrości, wytrwałości i męstwa oraz błogosławieństwo Boże dla moich dzieci. 
Aleksandra, Biała Podlaska

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za mną i moją rodziną. Weź w opiekę syna, daj mu siły w pokonaniu trudności w pracy i małżeństwie, zapewnij szczęśliwą podróż i wypoczynek dla całej rodziny. Święta Rito, proszę o szczęśliwą podróż do Polski dla córki i dobre przygotowanie do małżeństwa. Proszę o zdrowie dla męża, aby mnie więcej kochał i nie dawał powodów do wątpliwości w trwałość naszego małżeństwa. Święta Rito, proszę daj mi sił w pokonywaniu trudności dnia codziennego. 
Bożena, Kraków

Proszę o dar macierzyństwa dla Ani. 
Dorota, Kraków

Proszę o modlitwę w intencji Anny i Marzeny o zdane egzaminy i błogosławieństwo w życiu oraz za Andrzeja o Bożą pomoc w rozwiązaniu problemu z pracą. 
Marta, Lesko

Św. Rito, dziękuję za dobre wyniki badań mojej mamy Heleny. Proszę o dalszą opiekę. 
Zofia, Kraków

Św. Rito, proszę Cię o pomoc dla Marcina w jego problemach, oraz by on jako lekarz pomógł mi w mojej chorobie. 
Sylwia

Proszę za wstawiennictwem św. Rity o wyleczenie z ciężkiej choroby mojej przyjaciółki Oli, a także o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Święta Rito, nie opuszczaj nas! 
Renata, Würzburg/Kraków

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo w intencji uleczenia Sylwii, wybłagaj łaski dla mojego syna, szczególnie miłości, aby spotkał na swojej drodze dziewczynę, która zostanie jego żoną, a także o uleczenie jego zranionego serca i wiarę. Niech Bóg miłosierny zlituje się nade mną i moją rodziną i wskaże nam wyjście z trudnej sytuacji materialnej. Pomóż nam św. Rito i módl się za nami. 
Ela, Gdynia

Św. Rito, proszę o trzeźwość mojego męża Artura, dar macierzyństwa, zgodę i miłość w naszej rodzinie. Uzdrów mojego synka Dominika z choroby oczu. 
Anna, Nałęczów

Za wstawiennictwem św. Rity błagam Matkę Bożą i Trójcę Świętą o uzdrowienie z nieuleczalnych chorób oraz o wszelkie łaski potrzebne do wyjścia z tej skrajnie tragicznej sytuacji. 
Kasia

Proszę św. Ritę o zdrowie duszy i ciała, Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny i opiekę Matki Bożej.
Wojtek, Warszawa

Św. Rito, jestem pełna podziwu dla Ciebie, dziękuję, że pomagasz ludziom. Proszę Cię o wstawiennictwo, pomóż mi zyskać miłość, której bardzo potrzebujemy. 
Martyna, Chojnice

Proszę o modlitwę za moją żonę Kasię i znajomych z problemem alkoholowym. Za Darka, Zdzicha oraz rodzinę moją i żony, ludzi grzesznych oraz za mnie. 

Proszę o modlitwę, opiekę nad moją rodziną, o zdrowie. Niech moja siostra znajdzie pracę i wróci do męża. Św. Rito, mi również wyproś łaski potrzebne każdego dnia. 
Dorota, pomorskie

Przez wstawiennictwo św. Rity proszę o pomoc w zdaniu egzaminu dla Agnieszki, zdrowie dla niej i Magdy, miłość w naszej rodzinie, a także zdrowie i łaskę wiary dla Adama. Otocz nas swoją opieką. 
Teresa

Za wstawiennictwem św. Rity proszę o zdrowie dla Anny oraz o nawrócenie dla syna Tomasza. 
Renata, Wejherowo

Św. Rito, dla ciebie nie ma spraw beznadziejnych, proszę o opamiętanie dla mojej żony Małgorzaty. Wstaw się za nami, byśmy mogli cieszyć się wspólnotą w rodzinie. 
Paweł, Łódź

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę dla mnie i mojego męża. Proszę o dar upragnionego i długo oczekiwanego dziecka. Wyproś nam tę łaskę u Pana i miej nas w swojej opiece.
Elżbieta

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego w intencji wygrania bardzo ważnej sprawy sądowej. 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o modlitwę ku czci św. Rity o Boże miłosierdzie i błogosławieństwo dla Dariusza, Małgorzaty, Sylwii, Jakuba i Stanisława oraz Agnieszki, Zofii, Jerzego, Mirosławy, Joanny i Agaty, o przebaczenie i pokój dla Sylwii, o nawrócenie Stefana, Danuty, Tadeusza i Euniki; Edyty; Gertrudy, Janusza i Bożeny; Stanisława i Marka; Aliny; Renaty, Pawła i Agnieszki; Kamili; Sabiny i Beaty z rodzinami, o uzdrowienie, pomoc duchową i finansową dla Sylwii, Romana i Filipa i dobrą rodzinę zastępczą dla Filipa. 
Sylwia

Święta Rito, błagam Cię o łaskę pojednania z mężczyzną, którego bardzo kocham. Spraw, aby jego serce napełniła miłość. Błagam Cię, pomóż mu wrócić do mnie i stworzyć szczęśliwy związek. 
Anna, Lublin

Umiłowana św. Rito, całym moim sercem błagam o nawrócenie mojego najmłodszego syna; wstaw się za nim do Boga o jego powrót do życia według przykazań i do Kościoła oraz o szczerą spowiedź. Dla mnie św. Rito wyproś zdrowie, gdyż muszę wychować jeszcze dwóch najmłodszych synów. Proszę także o nawrócenie najstarszego syna oraz o miłość w rodzinie. 
Anna

Prośba o zdrowie dla Jerzego i Zygmunta, pomyślny wynik rekrutacji dla Agnieszki i dobrą pracę dla Jurka. 
Marta

Św. Rito, proszę Cię o dobre zdrowie dla moich rodziców. 
Joanna, Kraków

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę dla mnie i mojego męża i dar rodzicielstwa. 
Justyna

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo do Boga, bym była zdrowa i utrzymała się w nowej szkole. 
Małgorzata, Wodzisław Śląski

Święto Rito, proszę Cię, wstawiaj się za mną do Pana Boga w Trójcy Świętej i wyproś pojednanie w mojej rodzinie i pomoc w ukończeniu studiów przez Piotra. Ufam w Twoją pomoc. 
Maria, Oświęcim

Św. Rito, wstawiaj się za moją rodziną. 
Maria, Kraków

Św. Rito, proszę o pomoc w pomyślnym załatwieniu wszystkich skomplikowanych spraw związanych z ostatnią inwestycją. 
Alicja

Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla Roksany oraz wstawiennictwo i modlitwę dla mojej rodziny. 
Dorota, Kraków

Św. Rito, przez Twoje wstawiennictwo u Boga proszę w intencji mojej mamy Aleksandry o zdrowie oraz potrzebne łaski dla niej i dla mnie o możliwość pracy w moim zawodzie i siły do pokonywania trudności życiowych. 
Urszula, Kraków

Święta Rito, dziękuję Ci za łaski, które wyprosiłaś dla mnie u Boga i proszę o kolejne, szczególnie w znanej Bogu intencji. 
Agnieszka, Kraków

Św. Rito, proszę Cię o łaskę poczęcia zdrowego dziecka i urodzenie go oraz o pomyślność, siłę i utrzymanie miejsca pracy. 
Joanna, Kraków

Święta Rito, pomóż mi. 
Magda, Kraków

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo za zdrowie Michała i siły dla jego bliskich. 
Marysia, Kraków

Proszę św. Ritę o wstawiennictwo dla całkowitego wyzdrowienia po chorobie nowotworowej dla Moniki z Sandomierza. 
Monika

Święta Rito, przez Twoje wstawiennictwo proszę o powrót mojej ukochanej oraz wszelkie łaski potrzebne do tego, abym wyrwał się z tej beznadziejnej sytuacji. 
Jacek, Kraków

Święta Rito, proszę o uzdrowienie z choroby i zaliczenie sesji przez mojego syna Łukasza. 
Renata, Częstochowa

Święta Rito, dziękuję za wstawiennictwo i otrzymane łaski. Błagam, pomóż synowi i córce w zaliczeniu egzaminów i otocz opieką moją rodzinę. 
Teresa

Święta Rito, proszę o zdrowie dla Roksany oraz modlitwę i wstawiennictwo dla mojej rodziny. 
Dorota, Kraków

Św. Rito, proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej mojej rodziny. Szczególnie błagam o łaskę i szczęście dla Joanny i Katarzyny. 
Grażyna, Kraków

Św. Rito, bardzo proszę, wysłuchaj mojej prośby, moja rodzina potrzebuje Twojego wstawiennictwa. Proszę Cię o przywrócenie radości życia mojej rodzinie, aby wszystko się ułożyło, bym mogła żyć bez lęku 
Małgorzata, Dunboyne

O łaskę uwolnienia od przemocy dla Oli i wypełnienie woli Bożej w jej życiu oraz łaskę przebaczenia dla Ewy i uleczenie jej serca z wszelkich zranień. 
Małgorzata, Kraków

Św. Rito, proszę Cię o wysłuchanie moich modlitw dotyczących znalezienia dobrej pracy, proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla całej mojej rodziny, a zwłaszcza opiekę nad moimi synami Mateuszem i Łukaszem i mężem Markiem oraz o wyciągnięcie jednego człowieka z nałogu. 
Jola, Tarnów

Św. Rito, proszę za twoim wstawiennictwem o zdrowie i błogosławieństwo dla Całej mojej rodziny. 
Eugeniusz, Tarnów

Św. Rito, proszę Cię o uzdrowienie z choroby. 
Tomasz, Podkarpacie

Panie Jezu, dziękuję za moich rodziców, rodzeństwo, krewnych i znajomych i polecam ich Twojemu nieskończonemu miłosierdziu. Dziękuję za dobro, którego doświadczamy od innych i proszę o pomoc w znalezieniu właściwych osób do naszego biznesu oraz mądrość i siły do służenia im wszystkim. Dziękuję, że dałeś mi moją żonę Marię, proszę o modlitwę w intencji jej zdrowia i radości oraz o znalezienie naszego powołania na resztę naszego życia. 
Jerzy, Oświęcim

Prośba o zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. 
Marek, Tarnów

Święta Rito, proszę o modlitwę za moją rodzinę, za pracę dla rodziców i pomyślne zdanie trudnego egzaminu. 
Agnieszka, Kraków

Prośba o wyzwolenie z nałogów dla mojego chrześniaka Krzysztofa. 
Maria, Oświęcim

Św. Rito, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga za moim synem Grzegorzem, o uzdrowienie z ran wewnętrznych i emocjonalnych oraz o dary Ducha Świętego. 
Halina, Puławy

Św. Rito, proszę Cię o uzdrowienie duszy i ciała dla mojej synowej. 
Zofia, Kraków

O wyleczenie z ciężkiej choroby nowotworowej Jana. 
Barbara, Wielka Wieś

Św. Rito, patronko spraw trudnych, dziękuję Ci za pomoc w przetrwaniu bardzo trudnego okresu w moim życiu, proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną, pokieruj drogami moich synów, umocnij w nich wiarę w Pana Boga i daj im siłę wytrwania w podjętej pracy. 
Anna, Skawina

Droga św. Rito, gorąco dziękujemy Ci za dotychczasowe łaski – za zmiany w naszym życiu na lepsze, pracę dla nas. Daj nam w niej wytrwać i kieruj nasze kroki ku Jezusowi. Otaczaj opieką i wstawiennictwem także nasze rodziny i naszych bliskich. 
Dorota i Bartek

Święta Rito, proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminów. 
Ewa

Droga święta Rito, proszę Cię z całego serca o wsparcie w znalezieniu pracy i ułożenia sobie normalnie życia. 
Łukasz, Kraków

Za wstawiennictwem św. Rity proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od samotności, dar założenia rodziny, poznanie człowieka, który będzie dobrym mężem i ojcem, oraz w intencji Bogu wiadomej. 
M.

Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, za Twoim wstawiennictwem dziękuję Miłosiernemu Bogu za pierwszy rok życia mojego kochanego wnuczka Nikodema i proszę o ratunek i opamiętanie dla jego rodziców, którzy bardzo oddalili się od siebie. Św. Rito, prowadź tę rodzinę drogą miłości, przebaczenia i pojednania. 
Jadwiga, Kaczory

Święta Rito, proszę o pomoc dla mojej przyjaciółki Danusi, która jest bardzo chora. Niech Dobry Bóg da jej wrócić do pracy i na powrót cieszyć się życiem. Pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby dał mi wierzącego, dobrego i mądrego męża. 
Basia, Niemcy

Proszę św. Rito, pomóż nam w małżeństwie, zdrowiu, miłości, zrozumieniu, ocal moją rodzinę, pomagaj nam. Proszę o modlitwę w intencji Kazimiery i Krzysztofa o zdrowie, nawrócenie, zrozumienie siebie, zgodę, szacunek, wierność, zaufanie, miłość i uratowanie naszego małżeństwa. 
Kazimiera

Proszę Cię święta Rito o zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim o uzdrowienie z choroby nowotworowej męża Stanisława, otocz nas swoją opieką. Święta Rito, pomóż mojej córce dobrze przygotować się do małżeństwa. 
Bożena, Kraków

Św. Rito, Twemu wstawiennictwu u Boga polecam bardzo chorego Mariusza ze Stalowej Woli, wyproś mu łaskę powrotu do zdrowia oraz ulgę w cierpieniu, wstawiaj się również za jego żoną, rodzicami i rodzeństwem i tymi, których ta choroba dotknęła. Proszę o zdrowie duszy i ciała i uwolnienie z nałogu dla Adama, Kazimierza, Gabriela, Zdzisława, Stefana, Bogdana. Twemu wstawiennictwu polecam moje dzieci, ich rodziny, moich rodziców i teściową i ich zdrowie. 
Twoja czcicielka, Brzesko

Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej mamy oraz o siłę, abyśmy przetrwały trudny dla nas czas po śmierci taty. Ponadto proszę o łaskę prawdziwej miłości, dar małżeństwa i macierzyństwa, aby miłość już na zawsze zagościła w moim życiu, zwyciężając złe uczucia i czarne myśli. 
Joanna

Święta Rito, błagam o wstawiennictwo za moim tatą, który przebywa w szpitalu i cierpi z powodu guza. Proszę o jego powrót do zdrowia, a także o zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. 
Agnieszka, Bochnia

Św. Rito, z całego serca proszę o łaskę i pomoc w Tobie i Bogu znanych intencjach. 
Jola, Łagów

Św. Rito, błagam o Twoje wstawiennictwo w intencji cudownego uzdrowienia mnie z nieuleczalnych chorób oraz o wszelkie łaski potrzebne do wydźwignięcia się z tej tragedii. Proszę również o zdrowie i łaskę nawrócenia dla bliskich. 
Kasia

Św. Rito, proszę za Twoim wstawiennictwem Boga w Trójcy Jedynego o uproszenie dla moich dzieci łaski wiary, uczestniczenia we mszy św. i spowiedzi św. oraz uzdrowienie na ciele i duszy. 
Helena, Kraków

Św. Rito, błagam, pomóż mi stworzyć z ojcem mojego dziecka szczęśliwą rodzinę. Pomóż mu uwolnić się na zawsze z toksycznego związku. 
Ala

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w modlitwach za moich synów, męża i przyjaciół, którzy odeszli od Boga, wskaż im właściwą drogę. Proszę również o wszelkie łaski dla rodziców i całej rodziny. 
Mirka, Mysłowice

Święta Rito, proszę o zdrowie dla Karola oraz umocnienie jego wiary, a także za Katarzynę i jej rodzinę. 
Halina, Miechów

O ulgę w cierpieniu i stopniowy powrót do zdrowia dla Kubusia oraz siły i wytrwanie dla rodziców i całej rodziny. 
Grzegorz, Szarów

Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo do Boga Wszechmogącego o łaskę uratowania domu. Niech wszystkie problemy i przeciwności z tym związane zostaną pokonane i zapanuje pokój w naszej rodzinie. 
Marzena, Czerniejów

Święta Rito, błagam Cię o uzdrowienie naszej najukochańszej mamusi Zosi, pomóż nam w tych trudnych chwilach. 
Agnieszka wraz z rodziną, Luborzyca

O cud zdrowia dla malej Amelki, córeczki Adama i Becci oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Pauliny i jej dziecka, które nosi pod sercem. 
Barbara, Wrocław

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę za mną i moją rodziną, o nawrócenie tych z nas, którzy błądzą, o szczere przebaczenie i pojednanie. Spraw, abyśmy na nowo umieli ze sobą rozmawiać i troszczyć się o siebie nawzajem. Spraw, aby moja mama umiała cieszyć się życiem mimo podeszłego wieku. 
Barbara, Kraków

Święta Rito, błagam Cię o dobrą pracę dla mojego męża, pomóż nam wyjść z trudnej sytuacji materialnej oraz pomóż zdać mojej córce egzamin na prawo jazdy. 
Jolanta z rodziną

Święta Rito, proszę Ciebie o wstawiennictwo u Jezusa o zdrowie dla dzidziusia mojej siostry i szczęśliwe rozwiązanie. Wyproś u Jezusa łaskę pojednania z Bogiem dla mojego męża i spokój ducha babci. Proszę również o zdrowie dla całej mojej rodziny, mnie daj siłę, by moje serce i czyny były wypełnione miłością. 
Edyta

Św. Rito, bardzo proszę o wstawiennictwo u Miłosiernego Pana Jezusa Chrystusa o powrót do zdrowia cioci, a dla rodziny proszę o wytrwałość i cierpliwość. Polecam wszystkich Bożej opiece przez Twoje wstawiennictwo. 
Dominika

Święta Rito, dziękuję za moją szczęśliwie przeprowadzoną operację. Dziękuję także za opiekę i proszę o zgodę w mojej rodzinie. Proszę o uleczenie z afazji i dobre, religijne wychowanie mojego wnuka Jakuba oraz o zdrowie i siły dla mojej mamy i uleczenie z choroby nowotworowej Henryka. 
Zofia, Kraków

Prośba o pomyślne zdanie ciężkich egzaminów dla Agnieszki i Małgorzaty. 
Agnieszka, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo za mną, błagam o pomoc w znalezieniu lepszej pracy, poprawę sytuacji materialnej, spokój wewnętrzny i wytrwałość, uwolnienie się od przeszłości, wyjście z depresji i odzyskanie sensu życia oraz znalezienie dobrego partnera. Wyproś u Boga pomoc dla mojej przyjaciółki Renaty w znalezieniu pracy i wychowaniu niepełnosprawnego Aleksandra, by nie zabrakło jej sił, wytrwałości, wiary i nadziei. Proszę o błogosławieństwo dla małego Olka – by wyzdrowiał i poradził sobie w życiu, by zawsze miał bezpieczny dom pełen miłości. 
Hanna , Kraków

Święta Rito, wstawiaj się proszę za mną i moim mężem. Uproś nam łaskę przebaczenia, zrozumienia i miłości. Proś Dobrego Boga, aby zechciał pomóc nam odbudować nasze małżeństwo, dać nam jeszcze jedna szansę, a my byśmy potrafili i zechcieli tę szansę wykorzystać. 
Bożena, Opole

Modlitwa o znalezienie godnej i uczciwej pracy. 
Marek, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o powrót do zdrowia i pokój ducha dla Ewy. 
Magda , Kraków

Św. Rito, miej w opiece małżeństwo Doroty i Darka, daj nam miłość, szacunek, zrozumienie. Miej w opiece nasze dzieci, Mateusza i Patryka. 

Święta Rito, wyproś łaskę nawrócenia Jacka, wyzwolenie z alkoholizmu Leopolda, łaski potrzebne dla Marii, Józefy, Małgorzaty i Jerzego, łaskę wiary dla Marii, Józefy, Jana i Andrzeja. 
Jerzy, Kraków

Święta Rito, proszę o modlitwę i wstawiennictwo w intencji zdrowia i bożego błogosławieństwa dla mojej rodziny oraz pomoc w dobrym, odpowiedzialnym wychowaniu córki Karoliny w pierwszą rocznicę urodzin, aby Pan Bóg chronił od ją nieszczęśliwych wypadków oraz nawrócenia męża. 
Elwira, Warszawa

Dziękuję Panu Bogu za ogrom łask i błogosławieństw, których doświadczam ja i moi najbliżsi, dziękuję za nawrócenie Przemka i proszę o dalsze błogosławieństwa. Proszę o łaskę szybkiej poprawy sytuacji materialnej i zawodowej mojej rodziny i rodziny mojej siostry. Proszę też Pana Jezusa Miłosiernego o pomoc i ratunek w wiadomej intencji. 
Edyta, Kraków

Przez wstawiennictwo św. Rity proszę o trwałe uzdrowienie żony Aleksandry z nawracającej choroby.
Szymon, Szczecin

Święta Rito, wyproś u Pana naszego, Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej. 
Jola, Kraków

Święta Rito, otocz swoją opieką mojego wnuka, wyproś dla niego łaskę dobrego i szczęśliwego życia w pełnej rodzinie. Spraw, żeby wyrósł na dobrego i uczciwego człowieka. 
Stefania

Św. Rito, wstawiaj się za mną i moją rodziną do Boga, proszę o znalezienie pracy, o skuteczne owoce we wspólnocie, w której posługuję. Proszę o zdrowie dla mnie, męża, dla dzieci Tymona i Mileny. Pomóż mi je wychować w wierze katolickiej. 
Agnieszka, Bielsko- Biała

Św. Rito, wybłagaj łaski, o które już tak dawno proszę – pozytywne zakończenie spraw sądowych, siłę i wytrwałość oraz pokój w sercu w trudnych chwilach życia oraz zdrowie. 
Dorota, Bielsko- Biała

O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Czesławy. 
Stanisław, Małochwiej Duży

Św. Rito, zanieś moje modlitwy przed oblicze Ojca. Proszę Cię o uzdrowienie mojego, przyjaciela któremu lekarze dają tylko kilka tygodni życia – spraw, aby te tygodnie zmieniły się w lata. 
Kaśka, Podkarpacie

Św. Rito, proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji powrotu mojego taty do zdrowia po ciężkiej operacji i o zdrowie na wiele lat dla niego i mamy. 
Alicja

Św. Rito, błagam, pomóż mi w zdaniu egzaminu. Wierzę w Twoją opatrzność. 
Małgorzata, Kraków

Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem do Pana Boga Naszego proszę o szczęśliwe rozwiązanie porodu mojej córki Moniki oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny i dla mnie. 
Leszek, Kraków

Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, z całego serca dziękuję Ci za wstawiennictwo do Pana Jezusa i łaskę nowego życia, które zrodziło się pod moim sercem, proszę o otoczenie go opieką i zdrowiem. Proszę Cię również o potomstwo dla moich przyjaciół z Krakowa. 
Ania, Warszawa

Święta Rito, proszę za Twoim wstawiennictwem u Boga o zdrowie dla moich synków Dominika i Gabriela, dla męża Rafała, dla mnie, dla rodziców i brata z rodziną, niech Bóg nas chroni od wszelkich niebezpieczeństw i ma w swojej opiece. Proszę o pozytywne ułożenie się sprawy z pracą męża. 
Beata, Małopolska

Patronko spraw trudnych, proszę Cię o łaski dla syna Kamila, opuszczonego przez żonę i dzieci. 
Aniela

Bardzo proszę o modlitwę w intencji przerwania wieloletniego cierpienia chorób i niedostatku, bezrobocia, nieuporządkowania, upokorzeń. 
Tomasz

Św. Rito, błagam cię o nawrócenie syna Artura, o pojednanie się z Bogiem w sakramentach świętych, o zerwanie z grzechem i wszystkim co prowadzi go do grzechu oraz szybki powrót do jedności Kościoła Katolickiego. 
Ewa, Biała Podlaska

Święta Rito, kolejny raz przychodzę do Ciebie z moimi prośbami. Proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa o zdrowie dla dzidziusia mojej siostry i jej męża. Proszę wyproś u Jezusa łaskę pojednania z Bogiem dla mojego męża i spokój ducha babci. Proszę również o zdrowie dla całej mojej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie mojej siostry. Mnie daj siłę, Boże jedyny, by moje serce i czyny były wypełnione miłością. 
Edyta

Miłosierny Boże, przez wstawiennictwo świętej Rity, proszę o łaskę nawrócenia i znalezienia pracy dla córki zgodnie z Twoją wolą oraz aby Duch Święty dotknął wszystkie dusze w naszej rodzinie i napełnił ich serca miłością do Ciebie. 
Joanna

Święta Rito, kolejny raz proszę Cię o modlitwę za mnie, aby udało mi się znaleźć normalną pracę i wyjść z beznadziejnej sytuacji finansowej. Módl się za mnie ze mną do Wszechmocnego. 
Teresa, Wrocław

Święta Rito, proszę o zdrowie dla mojej córeczki Wiktorii. 
Dominika

Proszę o modlitwę o nawrócenie Barbary i Bogusława i ocalenie ich małżeństwa, o nawrócenie, wiarę, zdrowie dla Urszuli, Ewy, Marii, o nawrócenie i sakrament małżeństwa dla Alicji i Marcina, o nawrócenie dla Ani, Marcina, Eli i jej brata Mieczysława, o wiarę i Boże błogosławieństwo dla Jadzi i Mariusza; w intencji małżeństwa i dzieci Kasi i Piotra, Oli i Krzysztofa, Ewy i Mariusza oraz Barbary i Józefa, o wiarę i potrzebne łaski dla wszystkich, o zdrowie dla Kasi, Maryli i o nawrócenie jej córki, w intencji Basi i jej bliskich – o wiarę, oraz w intencji o. Jacka i o. Jakuba. 
Barbara, Wrocław

Proszę o łaskę założenia katolickiej, szczęśliwej rodziny, proszę o miłosierdzie Boże i dar miłości dla mnie i Rafała. 
Iza, Warszawa

Proszę o łaskę uzdrowienia międzypokoleniowego w rodzinie Tadeusza. 
Iza, Częstochowa

Święta Rito, błagam o pomoc w odzyskaniu mojej ukochanej dziewczyny, błagam cię, wstaw się u Boga o łaskę i wysłuchanie mojej prośby. 
Michał, Elbląg/Londyn

Święta Rito, weź mnie w swą opiekę, prowadź na drodze życia do Jezusa i wstaw się u Pana naszego w moich modlitwach dotyczących trudnych spraw. 
Barbara, Kraków

Proszę o błogosławieństwo dla rodziny. 
Magdalena, Wielkopolska

Św. Rito, proszę o dary Ducha Świętego dla syna Michała w dniu jego egzaminów. 
Agnieszka, Stanisławice

Św. Rito, dziękuję za zaniesienie do Boga moich modlitw i za wszystkie dotychczasowe łaski, które od Niego otrzymałam dzięki Twojemu wstawiennictwu. Proszę o zdrowie dla wszystkich moich bliskich, o poprawę relacji w rodzinie, o zesłanie dla moich synów daru odróżniania dobra od zła i wybranie właściwej drogi w życiu, a dla mojej siostry o znalezienie prawdziwej, szczerej miłości u boku dobrego człowieka. 
Małgorzata, Kraków

Św. Rito! Proszę Cię o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej; o zdrowie, miłość, jedność w naszej rodzinie, o wytrwanie w dobrym. Usuń z naszego życia lęki i niepewności, spraw abyśmy się nie oddalali od siebie i zawsze mieli ufność w Panu Bogu. Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. 
Katarzyna, Ruda Śląska

Święta Rito, proszę o siłę wewnętrzną, wszelkie łaski, dobrą atmosferę w pracy i Bożą opiekę nade mną i rodziną. 
Dorota, Pomorskie

Św. Rito, dziękuję Ci za Twoją pomoc i wstawiennictwo. Proszę Cię o pozytywne rozwiązanie moich spraw rodzinnych i zawodowych. Proszę o łaskę nawrócenia i uwolnienia od złego ducha dla Darka i jego ojca oraz o zdrowie dla nich, aby w ich sercach zapanował Boży pokój. Aby Jezus i Maryja mieli w opiece i zdrowiu całą naszą rodzinę , aby panowała w niej miłość i zgoda i wszystkich prowadził Duch Święty. Proszę o zdrowie dla Kubusia i całej rodziny. 
Jola, Łódź

Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię z całego serca o pomoc w poprawie sytuacji finansowej, spłatę długów i o zdrowie dla mojego męża Grzegorza i całej naszej rodziny. 
Beata, Warszawa

Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Darka i szwagra Pawła o łaskę leczenia choroby alkoholowej, uzdrowienie ich rodzin, łaskę nawrócenia i dar gorącej i żywej wiary oraz błogosławieństwo i opiekę Maryi dla nich, ich żon i dzieci. 
Beata, Anglia

Proszę Cię Św. Rito o wstawiennictwo u miłosiernego Pana Jezusa i Matki Najświętszej o uzdrowienie mojej trudnej sytuacji zdrowotnej. Proszę Cie również o uwolnienie mnie od złych myśli oraz o wytrwałość i zdrowie dla ludzi którzy mnie otaczają. 
E., Kraków

Św. Rito, prosimy Cię, byśmy się doczekali potomstwa i o radość życia w małżeństwie. 
Krzysztof i Magdalena

Św. Rito, orędowniczko w beznadziejnych sprawach, błagam Cię o zdrowie, nawrócenie mojego syna Pawła oraz o pomyślne rozwiązanie jego spraw osobistych. 
Maria, Kraków

Proszę o zdrowie dla moich wnuczek oraz mojego syna. 
Krystyna, Pleszew

Kochana święta Rito, wstaw się za mną u Pana Jezusa, aby udało mi się podjąć kontakt z kuzynką Justyną i jej mężem i żeby mi pomogli, aby spełniło się to, o co proszę codziennie Pana Jezusa. Proszę, aby w tej sprawie znaleźli się jeszcze inni ludzie, którzy staną w mojej obronie i pomogą mi w wiadomej Bogu sprawie. 
Justyna

Święta Rito, proszę Cię, aby w moim domu panowały miłość, zgoda, jedność, szczęście rodzinne. Tobie zawierzam nasze problemy i smutki, przedstaw je Panu Jezusowi Miłosiernemu. Uproś nam łaskę zdrowia, proszę o pomoc w prowadzeniu gospodarstwa, o zaradzenie problemom materialnym. 
Katarzyna, Konarzew

Proszę Cię święta Rito o zdrowie dla mnie, o siłę psychiki i ducha w problemach, o pomoc w prowadzeniu gospodarstwa. Uproś mi u Pana Jezusa dobrą żonę i zdrowe dzieci. Proszę, aby Bóg pobłogosławił moją rodzinę i mnie. 
Marek, Wola Mąkolska

Proszę Cię święta Rito o łaskę odzyskania pracy. Proszę, żebyś wyjednała mi u Pana Jezusa łaskę szczęśliwego zamążpójścia i zdrowe dzieci oraz uzdrowienie dla mnie. Pomóż mi w problemach finansowych. Kochana święta Rito, proszę Cię, żeby moje przegrane życie stało się szczęśliwe. 
Justyna, gmina Głowno

Przenajświętszy Jezu, święta Rito, proszę Was o umocnienie i utrzymanie w zdrowiu i szczęściu mojego małżeństwa i mojej rodziny. Proszę aby mój mąż mógł zawsze dotrzymać mi przysięgi małżeńskiej, niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności, tak jak przysięgaliśmy to wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. 
Alicja

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie, abym pomyślnie przeszła przez sesję. 
Urszula, Gliwice

Święta Rito, nasza orędowniczko i patronko w sprawach niemożliwych i beznadziejnych, spraw, aby dobry Bóg uwolnił mnie z obecnego cierpienia i oddalił lęk, który dręczy moje serce i umysł. 

Św. Rito, błagam o Twoje wstawiennictwo w bardzo trudnych dla mnie sprawach, wychowaniu dzieci i zachowaniu pracy i mieszkania. 
Małgosia, Biała

Patronko spraw beznadziejnych, proszę Cię o zdrowie i mądrość dla mojego męża Krzysztofa. Otaczaj go swoją opieką i dopomóż w tym, by dokonywał mądrych wyborów, by docenił swoją rodzinę i umiał z żoną i dziećmi żyć w trwałym i dobrym związku. 
Elżbieta, Poznań

Opiekunko spraw beznadziejnych, otaczaj Dariusza swoją opieką, pozwól mu wyplątać się z nałogu alkoholizmu, uproś u dobrego Boga zdrowie dla niego i łaski, których teraz najbardziej potrzebuje. 

Święta Rito, opiekunko spraw beznadziejnych i trudnych, wesprzyj mnie i uproś dla mnie łaskę zdrowia oraz mądrą i dobrą miłość. Spraw, bym mogła cieszyć się związkiem z Xavierem i bym obdarzyła go swoją miłością, ciepłem i opieką. 
Marcelina, Poznań

Św. Rito, błagam, chroń mnie od grzechu i wyproś mi łaskę dostania się na wymarzone studia! 
Przemek, Kraków

Święta Rito, dziękuję za Twoje wstawiennictwo we wszystkich sprawach mojej rodziny, o które Cię prosiłam. Wspomagaj mnie w modlitwie i uproś u dobrego Boga łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny oraz błogosławieństwo dla moich córek Weroniki i Marceliny, męża Krzysztofa i mnie samej. 
Elżbieta, Poznań

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa za mną, abym była dobra dla mojego męża, potrafiła go doceniać; jego serce napełnij wiarą w naszego Pana i miłością także do mnie, bo bardzo go skrzywdziłam.. 
Monika, Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy w miejscu mojego zamieszkania zgodnej z moim powołaniem. 
Anna

Św. Rito, proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego narzeczonego, a dla mnie o przedłużenie umowy bądź znalezienie nowej pracy. Św. Rito, dodaj nam sił w dokonywaniu mądrych wyborów, a także w rozmowach z bliskimi narzeczonego, którzy są nam przeciwni. Błagam Cię również o to, aby mój narzeczony znalazł w sobie tyle odwagi i miłości, aby w końcu wziąć na barki odpowiedzialność za swoje życie i rodzinę, którą chce założyć, oraz by zaczął mnie doceniać. 
Gosia

Święta Rito, uchroń mnie, otocz opieką, błogosław w każdym dniu i pomóż mi w pracy. 
Dorota, Pomorskie

Błagam Cię święta Rito o nawrócenie mojego chrześniaka Cypriana na dobrą drogę i życie w zgodzie i spokoju dla mojej siostry. 
Romana, Gdynia

Św. Rito, proszę o cud uzdrowienia dla mojego ciężko chorego taty Ludwika. 

Monika, Roztoka Ryterska

Św. Rito, wypraszaj ze mną dary Ducha Św. i powodzenie w sesji egzaminacyjnej dla Mikołaja. 
Beata, Kraków

Święta Rito, prosimy w sprawie Panu Bogu wiadomej. Bardzo dziękujemy za szczęśliwą podróż i dobre rozwiązanie trudnej sprawy. 
Rodzina

Proszę Cię święta Rito o łaskę życia w szczęśliwym małżeństwie z moim mężem Markiem, by odnowił w sobie przysięgę małżeńską, jaką składał w dniu ślubu przed Bogiem, by wskrzesił w swoim sercu miłość do mnie i wrócił na łono rodziny. Święta Rito, uproś u Jezusa wzajemne wybaczenie. 
Bogumiła, Skarżysko-Kamienna

Św. Rito, dziękuję za pomoc i opiekę nade mną. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie i twojego wsparcia. 
Monika, Gdynia

Święta Rito, proszę, pomóż mi i Maciejowi, uproś nam u Boga łaskę wspólnego, szczęśliwego życia. 
Anna

Św. Rito, przez wstawiennictwo do Pana Boga uproś łaskę zdrowia dla mnie i pomyślny przebieg operacji. Pozwól mi wychować w zdrowiu mojego syna Jasia, który w swoim krótkim życiu doznał wielkiego cierpienia, tracąc ukochanego brata Filipa. 
Aleksandra, Würzburg

Proszę św. Rito o pomoc dla mojej siostrzenicy Moniki, która ma trudną sytuację w rodzinie. 
Elżbieta, Kraków

Święta Rito, proszę o uratowanie mojego małżeństwa, o to, żeby mój mąż wrócił do domu i żebyśmy nadal byli kochającą się rodziną, oraz o siłę potrzebną do odbudowania małżeństwa. 
Dorota, Pilawa

Św. Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, błagam o zdrowie, przemianę i dobrą pracę dla mnie i syna. Proszę Cię o wyjednanie mi łaski szczęśliwego zakończenia bardzo trudnej sprawy w sądzie, modlitwę w intencji pozytywnego zakończenia moich spraw związanych z mieszkaniem oraz uwolnienie wewnętrzne od byłego męża. Proszę też o pomoc w trudnościach finansowych. Dziękuję za wszystko, co do tej pory otrzymałam. 
Ewa

Św. Rito, uproś u Boga łaskę powrotu mojego męża do naszej rodziny, o zerwanie jego chorych relacji z innymi ludźmi i nawrócenie. Dla mnie o siły i odpowiednie środki do wychowywania dzieci. Za moją mamę o uzdrowienie z choroby oraz o wiarę dla moich dzieci. 
Agata, Warszawa

Święta Rito, proszę Cię w intencji całkowitego wyleczenia Weroniki i jej powrotu do szkoły. Oddaję Ci też wszystkie trudne sprawy dotyczące naszego małżeństwa. Spraw, abyśmy potrafili sobie przebaczyć wszelkie zranienia z przeszłości, niech w naszej rodzinie zapanuje miłość i zgoda. Proszę o łaskę zdrowia fizycznego dla mojego męża. Polecam Ci nasze dorastające dzieci – Mateusza i Olę – proszę o łaskę wiary dla nich i mądrość w podejmowaniu trudnych życiowych wyborów. Nie zapominaj także o naszych maluchach. Pomóż rozwiązać nasze sprawy mieszkaniowe. 
Małgorzata, Warszawa

Św. Rito, błagam o zdrowie duszy i ciała dla rodziny, przemianę męża, porzucenie przez niego nałogów, pomyślne egzaminy dla córek i szczęśliwy los. 
Władysława, Biała Podlaska

Św. Rito dziękuję za wszystko, co dla mnie wyprosiłaś, wstawiaj się za nami u Pana naszego, prosząc o zdrowie, pracę i miłość. 
Zofia, Tarnów

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Ojca z prośbą o zdanie egzaminów dla mnie. 
Dominika

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity w intencji brata, kapłana Piotra, o Boże błogosławieństwo i szczególną opiekę Matki Bożej oraz o mądrość na kursie prawa jazdy. 
Danuta

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo i wyproszenie łask dla mojego syna Tomasza: pomoc w znalezieniu pracy i ułożeniu życia osobistego. 
Zofia, Tarnów

Bardzo proszę o pomyślność dla brata Tomasza w ułożeniu sobie życia osobistego zawodowego. Święta Rito, dodaj mu otuchy i chęci do działania. 
Agata, Kraków

Prosimy o życie i zdrowie dla ciężko chorego Jana. 
Rodzina i bliscy, Kraków

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o opiekę Opatrzności Bożej dla Gabriela. 
Ela, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o siły dla mnie w dźwiganiu krzyża, jakim jest choroba nowotworowa mojego męża Grzegorza i, jeśli taka jest wola Boża, proszę o jego powrót do zdrowia i normalnego życia. 
Krystyna, Jasło

Droga święta Rito, przychodzę do Ciebie z podziękowaniem, pełna wdzięczności za orędownictwo w tak wielu sprawach, w których wzywałam Twej pomocy. Jednocześnie błagam Cię o wstawiennictwo u miłosiernego Boga i Matki Najświętszej za mojego teścia Bronisława z prośbą o uzdrowienie z choroby nowotworowej. 
Grażyna, Gliwice

Proszę Cię św. Rito o dostanie się na studia prawnicze mojej córki Lusi. W Tobie moja wielka nadzieja! 
Dorota, Kraków

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana w intencji Anny i Zofii, upraszając o łaskę zdrowia oraz w intencji Stanisławy – o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia. Proszę również o błogosławieństwo Pana i łaskę zdrowia dla mnie, męża oraz Joanny, Rafała, Izabeli i oczekiwanego dziecka. 
Emilia, Myślenice

Przez wstawiennictwo św. Rity proszę o opiekę Opatrzności Bożej dla mojej córki Dominiki i naszej rodziny. 
Elżbieta, Kraków

Proszę o modlitwę za mnie, uzdrowienie z lęków, o pogodę ducha, aby wszystkie oszczerstwa przeciwko mnie się skończyły. 
Dorota

Św. Rito, z całego serca proszę o modlitwę za pomyślną operację mojego taty i zdrowie na kolejne lata życia. 
Alicja

Święta Rito, tak bardzo Cię proszę o zdanie dla mnie ważnego egzaminu zawodowego oraz o to, żebym spotkała wierzącego i dobrego kandydata na przyszłego męża. Proszę Cię również o pokój i zgodę w rodzinie. 
Lidia, Śląsk

Święta Rito, proszę o łaskę miłości i jedności w moim małżeństwie. Napełnij serce mojego męża miłością do mnie, oddal od niego wszelkie złe myśli i pokieruj nim. 
Iwona

Święta Rito, błagam, uproś potrzebne łaski dla mojej córki u miłosiernego Pana Jezusa i Najświętszej Matki. Niech podejmowane działania będą zgodne z wolą Bożą, a wypełnienie planu Bożego przyniesie jej radość w życiu. Błagam o to, abym mogła rozpoznać co w jej życiu jest najlepsze i jak jej pomóc. 
Dorota

Św. Rito, proszę Cię o pomoc w znalezieniu mojej drogi w życiu, która da mi spełnienie i satysfakcję oraz szansę na realizację mojego związku. 
Kasia, Kraków

Święta Rito, proszę, pomóż mi w pracy i nie opuszczaj mnie. 
Dorota, Pomorskie

Św. Rito, pomóż mi w wiadomej Tobie sprawie. 
Magdalena, Szamotuły

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Maryi i Jezusa, aby Bóg obdarzył nas dzieckiem, na które tak długo czekamy i którego bardzo pragniemy. 

Proszę o wstawiennictwo do Boga w sprawie problemów związanych z kredytem i budową oraz o opiekę nad mamą mojej dziewczyny. 
Andrzej, Kraków

Święta Rito, wstaw się u Miłosiernego Pana Jezusa i Matki Najświętszej za moimi rodzicami i rodzeństwem, za mną i Andrzejem, proszę Cię o pomoc, daj nam siłę i wytrwałość w trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, przywróć spokój i szczęście w naszym życiu. 
Aleksandra, Kraków

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o uzdrowienie z choroby mojego taty. 
Agnieszka

Święta Rito, dziękuję za pomoc w odnalezieniu spokoju ducha i w uspokojeniu swoich emocji. Proszę o cierpliwość i konsekwencje w dążeniu do celu, odwagę i bratnią duszę. 
Dorota

Święta Rito, pokornie proszę o modlitwę do Pana Boga naszego w intencji zdrowia psychicznego i fizycznego dla moich córek, aby poradziły sobie z bólem jaki zadał im ich ojciec. Błagam o łaskę przerwania samotności w jakiej żyjemy obecnie. Dodaj nam sił i wspieraj nas swoją obecnością. 
Joanna

Święta Rito, proszę Cię, wstaw się do naszego Ojca w niebie w intencji zdrowia mojego męża Jacka. 
Basia, Krasnystaw

Święta Rito, proszę o modlitwę za Twoim wstawiennictwem, aby Pan Bóg udzielił daru życia w moim małżeństwie. 
Monika

Św. Rito, błagam Cię o pomoc w pokonaniu depresji i wielu innych chorób. Proszę, opiekuj się moją rodziną. 
Teresa, Ciechocinek

Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, by sakramentalna miłości małżeńska zwyciężyła wszelkie pokusy. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony i dla mnie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach i o błogosławieństwo Boże dla naszych synów. 
Michał

Proszę o modlitwy w Bogu wiadomych intencjach. 
Izabela, Czechowice-Dziedzice

Św. Rito, proszę za Twoim wstawiennictwem o powrót mojego chłopaka, Łukasza. 
Ania

Proszę o rozwiązanie trudnych dla mnie spraw finansowych i rodzinnych, z którymi nie mogę sobie poradzić od kilku lat. 
Paweł

Kochana Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem błagam, wyjednaj u Pana Boga i przenajświętszej Trójcy cud uzdrowienia dla mojej nieuleczalnie chorej mamy i jej chorego na raka brata Krzysztofa. Proszę o ulgę w ich cierpieniu. Błogosław wszystkim, którzy nam pomagają i modlą się za moją mamę, wujka i naszą cała rodzinę. 
Aneta, Szczecin

Św. Rito, uproś u Jezusa i Maryi dla mnie i moich najbliższych zdrowie, pracę i pomoc w bardzo dobrym wykonaniu ważnego dla mnie projektu, błagam dopomóż. 

Beata

Święta Rito, błagam o wyproszenie i wstawiennictwo u Boga w intencji mojej rodziny. Proszę o zgodę, a szczególnie o nawrócenie męża i zmianę jego zachowania względem bliskich. 
Magdalena, Szamotuły

Św. Rito, serdecznie Cię proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej pana Gienka i nieustanną opiekę nad moją rodziną. 
Krystyna

Święta Rito, patronko spraw trudnych, proszę Cię o pomoc w trudnych sprawach rodzinnych, a przede wszystkim o uzdrowienie mojego męża z ciężkiej choroby.

O właściwą diagnozę i leczenie oraz zdrowie ciała i duszy dla Ewy.
Barbara, Poznań

Kochana święta Rito, dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski, jakie otrzymałam od Ciebie, i proszę o dalszą pomoc.
Małgorzata, Kraków

Proszę o modlitwę w intencji Magdy – o znalezienie pokoju i pracy dla niej oraz o wiarę, siłę i zawierzenie Bogu w trudnej sytuacji życiowej. 
Ewa

Kochana św. Rito, dziękuję za Twoją cudowną opiekę od wielu lat, łaski, dary, uzdrowienia, wszystkie cuda mnie i innym wymodlone za Twoją przyczyną u Boga. Proszę o nieustanną opiekę dla Twoich wiernych czcicieli, dalsze łaski i nieustanną opiekę. Kocham Cię. 
Iwona, Łódź

Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla naszego maleństwa, które niebawem ma przyjść na świat. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla niego. Bóg zapłać za dar macierzyństwa, jakim nas obdarzyłaś. 
Ewa, Kraków

Proszę o modlitwę, aby Duch Święty oświetlił moją drogę. Żebym sprzedała mieszkanie, wyszła z długów i spotkała dobrego człowieka. 
Marta, Gliwice

Bardzo prosimy św. Rito o zdrowie dla naszych kochanych rodziców oraz o dar potomstwa dla Justyny i Marcina. 
Justyna, Sędziszów

Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojego syna Łukasza oraz uzdrowienie mnie z choroby nadciśnienia i codziennych bólów głowy. 
Renata, Częstochowa

Św. Rito, bardzo proszę, oręduj za Kamilem, który jest mi bardzo bliską osobą. Proszę dla niego o uzdrowienie wewnętrzne. Ufam Panu i proszę o rozwiązanie zgodne z Jego wolą… Dziękuję za otrzymane już łaski. Św. Rito, nie opuszczaj mnie! 
Magda, Opole

Proszę o modlitwę za przyczyną św. Rity, żebym odzyskała pełnoetatową pracę. Proszę o dobrego męża i łaskę macierzyństwa. Bóg zapłać. 
Justyna, Wola Mąkolska

Św. Rito, proszę o zdrowie i radość dla całej mojej rodziny, szczególnie dla moich rodziców. Pomóż mi zrozumieć to, co ważne, oraz, jeśli podołam, znaleźć pracę, w której będę mogła pomagać ludziom, będąc dla nich uśmiechem i wsparciem. 
Basia, Cieszyn

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Agnieszki. Bóg zapłać. 
Maria

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w intencji Michała, aby Bóg odnowił w jego sercu łaskę miłości, którą wcześniej mnie darzył, abyśmy znów byli razem i mieli szanse naprawienia wcześniejszych błędów. 
Maria, Poznań

Św. Rito, proszę o łaskę zdrowia dla mnie, o możliwość jak najszybszego wykonania badań. Proszę też o zdrowie dla moich najbliższych i Twoją opiekę nad nami. Dziękuję za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. 
Aneta

Chciałabym prosić Cię o wstawiennictwo, św. Rito, o zdrowie i dobre, spokojne życie dla moich rodziców, oraz dla mnie o zdrowie, o spotkanie dobrego mężczyzny i założenie szczęśliwej rodziny, oraz o korzystne rozwiązanie skomplikowanych spraw zawodowych. 
Katarzyna, Płock

Proszę o zdrowie mojej córki Asi. 
Leszek, Suwałki

Za wstawiennictwem św. Rity proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej. Proszę, aby dobry Bóg ulitował się nade mną i moja rodziną… 
Dorti, Lubawa

Św. Rito, proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy spadkowej. Wypraszaj siły i zdrowie, abym sprostała pracy, którą dostałam dzięki Tobie. Proszę Cię też o zdrowie dla mojej podopiecznej, pani Jadwigi, chorej na Alzhaimera. 
Jolanta, Warszawa

Święta Rito, proszę Cię o modlitwę za moją córkę Katarzynę, o szczęśliwie zdane egzaminy gimnazjalne, zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalszą drogę. 
Krystyna, Clonmel, Irlandia

Święta Rito, bardzo Cię proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego kolegi Gienka, zdrowie dla taty, pomoc w założeniu rodziny oraz opiekę nade mną i całą rodziną. 
Kaśka

Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo o łaskę i cud uzdrowienia. 
Marian

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę za Anię i Szczepana, o wypełnienie woli Bożej w ich małżeństwie, o łaskę nawrócenia dla Szczepana.
Bożena, Przemyśl

Święta Rito! Bóg usłucha Twojego wstawiennictwa. Wstaw się za mną, grzeszną, dopomóż rozwiązać trudną sytuację. Zdaję się na Ciebie, kochana Święta, bo sama niczego nie potrafię. Wstaw się za mną, a ja będę dawać świadectwo.
Iwona

Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, by sakramentalna miłość małżeńska zwyciężyła wszelkie pokusy. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Agnieszki i dla mnie; aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo oraz by odnalazła Boga. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach i o błogosławieństwo Boże dla naszych synów.
Michał

Św. Rito, proszę o pomoc w pracy, o wszelkie łaski dla mnie i dla rodziny, o zdrowie dla mojej mamy i o Boże błogosławieństwo każdego dnia.
Dorota, Pomorskie

Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa w mojej intencji. Uproś u Niego, by dzieci, które noszę pod swoim sercem, bezpiecznie przyszły na świat zdrowe i silne. Proszę Cię również o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. 
Anna, Laskowa

Św. Rito, proszę o zdrowie dla Julii, aby nie miała operacji biodra, o nawrócenie dla Ewy i Hani, o uzdrowienie relacji w rodzinie Jacka i Renaty, o potomstwo dla Izabeli i Sławka, wytrwanie w powołaniu dla Moniki. o zdrowie dla Marianny, o zgodę i miłość dla Zdzisława i Bożeny.
Monika, Otwock

Kochana św. Rito, proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i opiekę dla moich bliskich, o dar zdrowia, pomoc w trudnościach i problemach przez Twoje wstawiennictwo. Dziękuję Ci za dotychczasowe łaski i Twoją obecność w moim życiu.
Mariola, Kraków

Św. Rito, proszę, wysłuchaj mojej cichej modlitwy, którą zanoszę do Ciebie codziennie, a której nie śmiem nawet wypowiedzieć na głos. Proszę również za tymi wszystkimi, których noszę w sercu – weź nas za rękę i prowadź jak swoje dzieci. Dziękuję Ci za wszystkie już otrzymane łaski.
Beata

Św. Rito, codziennie proszę za Twoim wstawiennictwem o jasność umysłu, o dobrą pamięć, o pomoc we wszystkich trudnościach finansowych.
Marta, Rzeszów

Święta Rito, proszę Cię o wsparcie i pomoc w nauce, jeszcze tyle przede mną, a już brak mi sił, proszę Cię, pomóż mi w tym wysiłku, dodaj sił i wiary, że wszystko się uda! Za wszystko – Bóg zapłać!
Dorota

Proszę Cię św. Rito o wyproszenie łaski uzdrowienia mojego męża z choroby alkoholizmu, chęć i wytrwałość do walki z tą chorobą oraz wyproszenie łaski nawrócenia do Boga i życia.
Janina, Rzeszów

Proszę o uratowanie małżeństwa Kazimiery i Krzysztofa, o miłość, zrozumienie, zdrowie, dobro. 
Kazimiera

Święta Rito, przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie dla mamy mojej przyjaciółki. 
Ania, Kraków

Święta Rito, prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa o cud poczęcia nowego życia i łaskę macierzyństwa. 
Anna i Mariusz, Harbutowice

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nieuleczalnych chorób oraz o wszelkie łaski potrzebne do wyjścia z tej tragicznej sytuacji. 
Katarzyna

Święta Rito, strzeż mnie przed zniechęceniem i rozpaczą spowodowaną tak długą już walką o uratowanie mojego małżeństwa. Wybłagaj u Boga łaskę dobrej spowiedzi dla mojego męża Jerzego, daj nam wzajemną miłość, wybaczenie zranień i dar szczerej rozmowy. Proszę też, aby moja mama skorzystała z rekolekcji, i o dobre owoce tychże rekolekcji dla niej i dla mnie. 
Joanna, Wrocław

Św. Rito, dopomóż mojej córce w egzaminach, aby je bardzo dobrze zadała, daj jej opanowanie i zdolność myślenia.
Beata

Św. Rito, proszę o spełnienie się woli Bożej dla Antoniego, proszę o pomoc w rozwiązaniu trudności w naszej rodzinie. Św. Rito proszę o zdrowie i łaski dla Jakuba, Marty i ich rodzin. 
Czcicielka, Kraków

Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojej kuzynki z Bytomia, Asi, która jest obecnie w szpitalu i jest bardzo chora. 
Marcin

Proszę o modlitwę za Piotra, o ochronę przed działaniem złego ducha, przed zgubnymi pokusami, o dar mądrości, rozwagi i roztropności, o Bożą ochronę naszej relacji doprowadzenie do sakramentu szczęśliwego małżeństwa. Proszę o orędownictwo św. Rity w pomyślnym rozpatrzeniu wniosku w urzędzie oraz w kwestii osobistej. Bóg zapłać. 
Viola

Św. Rito, uproś u Maryi i Jezusa, abym dobrze wykonała zadanie, którego się podjęłam, abym została doceniona, błagam, dopomóż i prowadź dobrą drogą. 
Beata

Św. Rito, proszę Cię o dar uzdrowienia dla Agnieszki i Cecylii… 
Małgorzata

Kochana święta Rito, proszę Cię z całego serca, aby udało mi się otworzyć własną firmę i odnieść sukces finansowy. Błagam, żeby stać nas było z siostrą Joanną na własne mieszkania, błagam o cud, aby udało nam się spłacić kredyt. Proszę Cie z całego serca o bezpieczeństwo finansowe. 
Małgorzata, Kraków

Św. Rito, błagam o łaskę dla mojego syna, mojej rodziny oraz dla mnie w wiadomej sprawie. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga. 
Mariola, Łazy

Chciałabym modlić się w intencji spotkania prawdziwej miłości i założenia rodziny, dobrych wyborów dotyczących kariery zawodowej i stawania się lepszym człowiekiem. 
Karolina

Święta Rito, proszę Cię, wspomnij mojego tatę Bogdana i jeśli jest to miłe Bogu, wyproś mu łaskę, aby mógł chodzić. Daj zdrowie i siłę mojej mamie Kalinie i mężowi, a mnie i dzieciom bezpieczną podroż. 
Aldona, Kalisz

Św. Rito, błagam o wstawiennictwo dla mojej siostrzenicy w intencji zdrowia fizycznego i psychicznego, o przemianę jej serca i nawrócenie. Dla całej mojej rodziny o miłość i zgodę oraz dla Marka i jego rodziny, o wyciszenie i łagodność. Dla mnie i męża proszę o uzdrowienie relacji oraz łaskę zdrowia. Dla mojej siostry o trafną diagnozę specjalisty i udany zabieg. Św. Rito, dziękuję za wstawiennictwo i wszystkie otrzymane łaski. 
Dorota, Łódź

Św. Rito, proszę o wyjście z trudnej sytuacji materialnej, uchroń mnie od złych, chciwych ludzi. Spraw, by moja ciężka praca była opłacana należycie i szybko, żebym miał na wszystkie życiowe potrzeby. 
Kazimierz, Oświęcim

Kochana św. Rito, proszę o wstawiennictwo dla mojej rodziny i o odnalezienie szczęścia i spokoju. 
Henia, Bochnia

Św. Rito, dziękuję Matce Bożej, Tobie i św. Judzie Tadeuszowi za pomoc w znalezieniu pracy. Proszę też o ustabilizowanie sytuacji w pracy dla Marcina, a przede wszystkim o siłę i odwagę dla nas, by się wyspowiadać i stanąć przed ołtarzem, aby nie obrażać dłużej Pana. Proszę też za moje siostry o ich bezpieczeństwo, pokój i życie w Chrystusie. Dziękuję Ci. 
Agata

Święta Rito, wyproś u Boga łaskę uwolnienia się z uzależnienia emocjonalnego i odzyskanie równowagi duchowej. 
Dorota, Warszawa

Błagam święta Rito o wstawiennictwo, aby moja miłość Judyta wróciła przemieniona do mnie, aby wybaczyła mi wszystkie moje słowa które zadały jej ból, pomóż mi święta Rito.

Święta Rito, proszę Cię o uzdrowienie z choroby, która mnie nie chce opuścić już od kilkunastu lat. 
Jarosław, Kraków

Święta Rito, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię o cud dla mojego serca… 
Agnieszka, Jarosław

Św. Rito, wstaw się proszę u miłosiernego Boga w intencji mojej rodziny. Proszę o nawrócenie męża, o zgodę w rodzinie. 
Magdalena, Wielkopolska

Proszę o modlitwę do św. Rity o łaskę powrotu do zdrowia mojego męża Roberta, który jest bardzo ciężko chory. 
Agnieszka, Łowicz

Święta Rito, dziękuję za nowo znalezioną pracę i zdrowie. 
Magda

Św. Rito, gorąco Cię proszę o to, by moja córka Agnieszka zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko. Dopomóż jej, droga Rito. 
Alina, Szczecin

Proszę Cię święta Rito o wyproszenie łaski zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie. Ponadto o łaskę poznania dobrej dziewczyny dla mojego syna Marcina. Proszę też o opiekę nad wnuczką Olą i jej matką. 
Leokadia, Sandomierz

Kochana św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za moim mężem Tomaszem, aby wyzbył się nałogów, oraz o uratowanie naszego małżeństwa. 
Katarzyna, Pińczów

Św. Rito, błagam, uproś mi u bożego tronu zgodę w rodzinie i nawrócenie męża. 
Magdalena

Św. Rito, proszę o zdrowie i opiekę bożą dla mnie i mojego męża, dobrą pracę dla córki, zdrowe i spokojne życie dla moich rodziców i teściowej, proszę Cię o cud macierzyństwa dla mojej synowej Kasi i zdrowie dla Sabinki. Polecam Ci także wszystkie trudne sprawy mojej rodziny. 
Jadwiga, Skawina

Święta Rito, proszę Cię o zdrowie, siłę i pomoc w wychowaniu synów Piotrusia i Pawełka, aby tak jak apostołowie podążali za Chrystusem przez całe życie i byli dobrzy jak chleb. 
Ewa, Kraków

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej babci. 
Andrzej

Święta Rito, błagam Cię, aby za Twoim wstawiennictwem Bóg obdarzył moją rodzinę potrzebnymi łaskami. 
J.

Proszę Cię św. Rito o opiekę nad moją rodziną, o zgodę, przebaczenie naszych win i zdrowie. Proszę o szczęśliwe zakończenie gimnazjum dla mojej córki i dostanie się do wybranej szkoły oraz nawrócenie się; proszę o znalezienie pracy dla siebie. 
Barbara, Kraków

Św. Rito, proszę o zdrowie dla moich rodziców i dla mnie. Pomóż mi również uratować mój związek, niech będzie on oparty na miłości i wierności. 
Marta

Święta Rito, wspomagaj mą modlitwę w intencji nawrócenia syna, niech porzuci bunt i zawierzy Bogu. 
Barbara, Tarnów

Święta Rito, proszę o twoje wstawiennictwo, aby w moim małżeństwie zapanowała miłość i zgoda. Czuwaj nieustannie nad moją rodziną. 
Jolanta, Taciszów

Św. Rito, pomagasz w sprawach trudnych i beznadziejnych, pomóż mojej rodzinie wyjść z zapaści finansowej, rozwiązać nasze problemy, dodaj mi otuchy i wytrwałości, abym nie popełniła jakiejś głupoty – podpowiedz jak żyć. 
Agata

Święta Rito, wspieraj nas w modlitwie o uzdrowienie Sonii. 
Iwona, Kraków

Św. Rito, proszę cię o łaskę macierzyństwa dla mojej córki. Wesprzyj mnie w modlitwie do Boga, aby mogła przytulić do serca swoje dzieciątko, którego tak pragnie. Umacniaj mnie w wierze i modlitwie. 

O powrót Piotra i chęć budowania ze mną nowego związku, miłość wzajemną i szacunek. Proszę o błogosławieństwo dla mnie i poprawę sytuacji. 
Małgorzata, Kraków

Proszę o przemianę w rodzinie, o pokój serca dla mamy, o zdrowie dla Agnieszki i Maćka, o uwolnienie z nałogu alkoholizmu Jerzego. 
Tomek

Za wstawiennictwem świętej Rity proszę o błogosławieństwo boże w rodzinie, o dobrą i normalną pracę, o zdrowie, o dobry wybór dróg życiowych dla moich synów oraz zdanie przez nich wszystkich egzaminów, dla męża o błogosławieństwo w pracy i w życiu oraz zdrowie. 
Gabriela

Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz o pracę, przez którą będę mogła służyć bliźnim. 
Aleksandra, Katowice

Św. Rito, proszę, pomóż mi w ważnej sprawie i uproś dla mojej żony i synka szczęśliwy poród. 
Wojciech, Gniezno

Św. Rito, dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie i proszę o zgodę w moim małżeństwie oraz o zdrowie dla wszystkich moich bliskich. 
Anna

Pragnę podziękować za wszelkie łaski otrzymane za wstawiennictwem św. Rity. Dziękuję za moją rodzinę, znajomych, również za tych, którzy może niechętnie na nas patrzą. Proszę nadal o zdrowie, łaski, zdanie matury, znalezienie pracy, wybór dobrej drogi w życiu. 
Ela, Rudnik

Św. Rito, patronko strapionych, proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo do Boga Wszechmogącego o uratowanie od licytacji domu. Tracę nadzieję na lepsze jutro, proszę, pomóż mi! Wiem, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. 
Marzena

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Aleksandra i odrodzenie małżeńskiej miłości. 
Anna, Bydgoszcz

Proszę o łaskawe wysłuchanie prośby, o którą się modlę. O szczęśliwe zakończenie zmian w moim życiu, zdrowie dla mojej najukochańszej rodziny i prawdziwą miłość ze strony człowieka, którego kocham. Dziękuję za wszystkich dobrych i życzliwych mi ludzi i proszę, abym umiała przezwyciężyć trudne życiowe momenty i umiejętnie kierować moim życiem. 
Dorota, Kraków

Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana o to, aby moja nastoletnia córeczka nauczyła się poskramiać emocje i by zrozumiała, że przez życie nie można przejść nic nie robiąc. 
Wiesława, Kraków

O szczęśliwe rozwiązanie dla siostry Danuty i wyzdrowienie z choroby alkoholizmu dla mojego szwagra. 
Renata

Św. Rito, wstaw się do Boga o łaskę nawrócenia dla mojego męża i syna oraz błogosławieństwo dla naszej rodziny. 
Ela

Święta Rito, proszę Cię o uzdrowienie lub chociaż zatrzymanie nieuleczalnych chorób, które dotknęły mojego męża Jana. Błagam Cię o wstawiennictwo w sprawie poprawy sytuacji materialnej Katarzyny i Tomasza. 
Ewa, Kraków

Św. Rito, błagam, wyproś uzdrowienie Waldemara i Beaty oraz błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla nich, ich rodzin i bliskich. 
Beata, Kraków

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa w intencji ciężko chorego Filipka. Dodaj mu sił do walki z choroba. 
Joanna

Św. Rito, zwracam się do Ciebie z modlitwą o zdrowie dla małego Ignasia. Uproś u Syna Bożego, aby operacja jego serduszka skończyła się powodzeniem i aby mógł żyć w zdrowiu. 
Wioleta, Kraków

W intencji Anny z Krakowa o wyleczenie z trudnej kontuzji, urazu stopy. 
Jacek

Dziękuje ukochana św. Rito za wszelką opiekę oraz łaski mnie i innym wyświadczone. Kocham Cię i proszę, miej mnie zawsze w swojej opiece. 
Iwona, Łódź

Św. Rito, proszę o zdrowie dla całej mej rodziny, nawrócenie na drogę wiary mych synów oraz o zdrowie ciężko chorego Artura. 
Dorota, Kraków

Panie Jezu, za wstawiennictwem św. Rity proszę Cię o to, aby udało się mi i moim koleżankom, Kindze i Paulinie, uzyskać wymarzone oceny na koniec roku szkolnego i odebrać dobre wyniki z testu gimnazjalnego. 
Małgorzata, Kraków

Za wstawiennictwem świętej Rity proszę o miłość i jedność w małżeństwie Jacka i Ani oraz o potrzebne łaski dla nich i ich dzieci. Proszę o nawrócenie dla mojego męża Sławomira, o wiarę dla niego, aby odwrócił się od zła oraz miłość i jedność w naszym małżeństwie, i abym potrafiła być dla niego dobrą żoną. 
Patrycja, Bydgoszcz

Św. Rito, proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia wewnętrznego dla uzależnionych i współuzależnionych. Wyproś potrzebne łaski dla chorych rodzin. Bądź pozdrowiona moja święta patronko. 
Małgorzata, Szczecin

Św. Rito, dziękuję Ci za uproszoną łaskę zdrowia i udaną operacje siostry. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Boga i Maryi, proszę o zdrowie i Dary Ducha Św. dla Ewy i tatusia.
Janusz

Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem błagam o łaski dla mojej rodziny, o pracę dla męża i dla mnie, o wyjście z długów, o rozwiązanie tej beznadziejnej sytuacji, o zdrowie dla nas i dzieci, pokornie dziękuję za wszystkie łaski.
Małgorzata, Poznań

Święta Rito, proś Pana naszego Jezusa Chrystusa o nawrócenie córki Dagmary oraz o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla naszej rodziny. 
Danuta, Kraków

Św. Rito, dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo w prośbach o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji w mojej firmie, o parafię i rodzinę, dziękuję za wysłuchanie próśb, za to, że Grażyna wraca do zdrowia i za to, że jesteś moją orędowniczką. 
Elżbieta, Kraków

Święta Rito, pokornie proszę o opiekę nad moją rodziną w kraju i za granicą… Pomóż utrzymać pracę i zanieś moje najskrytsze prośby przed tron miłosiernego Boga. 
Krystyna, Kraków

Błagam o silną wiarę, Boże błogosławieństwo i miłosierdzie, o miłość, mądrość, łatwość w nauce i ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym, proszę o dar Bożego pokoju i o wszystkie cuda przygotowane dla mnie i mojej rodziny przez najdroższego Ojca. 
Maria, Kraków

Za wstawiennictwem św. Rity proszę o znalezienie katolickiego męża oraz dar macierzyństwa i otwarcie na działanie Ducha Świętego. 
Anna

Proszę Cię św. Rito, otaczaj moją mamę swoją opieką, daj jej siły i zdrowie na dalsze lata życia, niech czuje się kochana
Małgorzata, Świebodzice

Św. Rito, proszę o uzdrowienie naszych relacji z synem i synową. Błagam o pomoc. 
Maria, Kraków

Św. Rito, proszę o silną wiarę i miłość, właściwe wybory i prowadzenie przez Ducha Świętego u początku dorosłej drogi dla Szymona, o zdanie egzaminów i dobry wybór zawodu, i cudowną kochającą żonę, o miłość wzajemną i Chrystusa na co dzień w sercach i rodzinie.
Maria, Kraków

Wszystkie nasze problemy zanieś św. Rito Jezusowi i uproś nam nawrócenie na wiarę katolicką, szczęśliwy poród i zdrowie dla maleństwa i synowej. Proszę o cud ślubu kościelnego dla Renaty i Tora i o stała Twoją opiekę. 
Renata, Norwegia

Św. Rito, proszę, aby nasza córka Iwona ułożyła sobie życie, strzeż ją przed wszystkimi przeciwnościami losu.
Zbigniew, Kraków

Błagam św. Rito, uproś u Boga uzdrowienie i uleczenie wszystkich naszych relacji rodzinnych, wybłagaj nam miłość wzajemną, zdrowie duszy i ciała, Bożą opiekę na każdy czas. Uproś zgodę i miłość w małżeństwach moich dzieci, zdrowie i opiekę dla moich wnuków Zoey, Oliwki, Natalii, Nate’a, Michała i każdych, które się narodzą. Rozwiąż nasze rodzinne i zdrowotne problemy, błagam, pomóż mi i moim dzieciom Ani, Marcinowi i Szymkowi i spraw swoim orędownictwem, aby ich rodziny były święte i aby wybaczyły nam zranienia rozdarcia i niech zapanuje miłość i przebaczenie, a miłosierny Chrystus niech nam wszystkim błogosławi. Amen. 
Maria, Kraków

Święta Rito, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, proszę za Twoim wstawiennictwem, abym odzyskała sprawność w nogach po przebytych dwóch operacjach kolan, miej mnie w swojej opiece. 
Barbara, Kraków

Proszę o przemianę serca u mojego męża, wyzwolenie z nieczystości, wymódl dla naszego domu prawdziwą chrześcijańską atmosferę. Proszę Cię za moimi dziećmi, aby został im zabrany duch lenistwa, aby wybrały w życiu drogę zgodną z wolą Bożą, a mnie umacniaj w swoich modlitwach, abym nie zbłądziła i trwała w dobrym. 
Ewa, Łuczyce

Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę Jezusa o dar prawdziwej i szczerej miłości, dar małżeństwa i łaskę macierzyństwa. Proszę również o wiele zdrowia dla moich rodziców. 
Agnieszka, Kraków

Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity w intencji uzdrowienia mnie z nieuleczalnych chorób ciała oraz uleczenia zbolałego serca. Błagam Trójcę Świętą, Matkę Bożą i św. Józefa o wszelkie łaski potrzebne do wyjścia z tej tragedii. Proszę również o zdrowie i łaskę nawrócenia dla bliskich. Bóg zapłać! 
Katarzyna

Święta Rito, błagam, wymódl mojemu synowi Danielowi nawrócenie, obranie dobrych życiowych dróg, wyzwolenie od nałogów i lenistwa oraz zmiany negatywnie wpływającego na niego towarzystwa. Proszę o pomoc i łaskę w codziennych obowiązkach domowych oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny. Dziękuję za to, że syn wrócił z Anglii, błagam o jego nawrócenie. 
Alina, Kraków

Św. Rito, proszę o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko oraz o opiekę dla mojej rodziny. 
Rodzina

Święta Rito, wyproś łaskę zrozumienia, przebaczenia, zgody i miłości dla Ewy i Zbyszka. Przyjdź do nich Duchu Święty, napełnij ich radością! 
D.

Św. Rito, pomóż mi, żebym nareszcie znalazła pracę i skończyły się moje problemy zawodowe. 
Ewa, Kielce

Proszę Cię św. Rito o rozwiązanie trudnych spraw w moim życiu. Ty, która pokonałaś zło cierpliwością i dobrocią, pomódl się za mnie.
Anna, Kraków

Proszę o pomyślne rozwiązanie trudnych spraw córki. 
Agnieszka, Radomsko

Błagam święta Rito, aby odnalazły się moje zaginione kotki. Proszę z całego serca! 
Anna, Zalesie

Proszę cię święta Rito o uzdrowienie mojej córki Dominiki. 
Bogusława, Kraków

Św. Rito, wstaw się proszę za moją rodziną. Nawróć córkę, jej męża i ich dzieci do Boga. Uzdrów mnie z choroby. Niech Bóg, Jezus, Maryja mają mnie, mojego męża i syna w swojej opiece. Błagam, pomóż i wstaw się za nami. 
Małgorzata, Kwidzyn

Kochana św. Rito, bardzo proszę, abyś wstawiała się do Pana naszego Jezusa Chrystusa o przemianę naszych serc, pojednanie i zgodę, o błogosławieństwo dla mojej rodziny, zrozumienie, zdrowie i przebaczenie oraz nawrócenie i łaskę spowiedzi dla taty, który jest bardzo chory; proszę, aby św. Duch czuwał nad nami. 
Kasia, Szczecin

Święta Rito, proszę Cię o zdrowie matki. 
Elżbieta, Kraków

Św. Rito, proszę o pomoc w rozeznaniu powołania i pokierowanie w trudnych wyborach. 
Agnieszka

Św. Rito, błagam, pomóż mojej mamie Annie pokonać lub chociaż zatrzymać nieuleczalną chorobę. Wyproś u naszego Ojca w Niebie siłę do walki dla niej i całej naszej rodziny. Spraw, byśmy byli podporą dla tej, w której my zawsze znajdowaliśmy oparcie. 
Marta, Kraków

Kochana święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla mnie i spokój dla mojej rodziny. 
Katarzyna

Kochana Rito, pomóż mojej chorej mamie, by wyzdrowiała, mnie – żebym znalazła odwzajemnione dobre uczucie, a brat pracę. Dziękuję, że jesteś! 
Iwona, Radomsko

Proszę, aby moje dzieci zbliżyły się do Pana Boga i mąż się nawrócił. 
Zofia, Kraków

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia zranionego serca i uczuć Karolci, o łaskę pojednania i uzdrowienia naszej relacji, abyśmy byli małżeństwem, jeśli taka jest wola Boża. Proszę też o cierpliwość i opiekę Matki Bożej nad nami i potrzebne łaski dla nas i naszych rodzin. 
Łukasz, Kobyłka

O rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie Anny i Szczepana, o wierną miłość dla nich. 
Bożena, Przemyśl

Św. Rito, proszę cię z całego serca, łącząc się w modlitwie i dziękczynieniu, abyś wstawiła się u Boga i Maryi, upraszając dla mnie łaskę trzeźwości, ratunek dla mojej rodziny i siły w pokonaniu problemów finansowych. 

Św. Rito uproś dobrego męża dla Małgosi. 
Grażyna, Wrocław

Proszę za wstawiennictwem świętej Rity o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny oraz o pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna i żeby nigdy nie zboczył ze ścieżek Jezusowych. Proszę też w trudnej dla mnie intencji, Bogu wiadomej. Bóg zapłać. 
Renata, Würzburg

Św. Rito, dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę – błogosław mojej rodzinie w zdrowiu, pracy, szkole. Daj nam dostrzec sytuacje, w których jesteśmy w stanie pomóc potrzebującym naszej pomocy, błogosław naszym przedsięwzięciom i wskaż nam drogę postępowania. Proszę, dokonaj cudu uzdrowienia chorej na raka Iwony z Opola, pomóż jej rodzinie. 
Anna, Ozimek

Święta Rito, błagam, módl się razem ze mną o pomoc w znalezieniu pracy dla Pawła. Proszę także o wstawiennictwo w moich prośbach o błogosławieństwo naszego związku: łaskę szczerej miłości, małżeństwa i zdrowia. 
Iwona, Kraków

Św. Rito, dziękuję za wszystkie łaski, które wyprosiłaś u Boga dla mojej siostry. Proszę Cię, abyś nadal wypraszała łaskę zdrowia i dary Ducha Św. dla siostry i tatusia. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. 

Św. Rito, uproś łaskę zdania matury i wybranie dobrej drogi życia dla Adrianny i wszelkie potrzebne łaski. 
Maria i Robert, Kraków

Św. Rito, proszę o łaskę szczęśliwego rozwiązania dla Karoliny. Dopomóż w zbudowaniu zgody dla Włodzimierza i Joanny i uproś dla nich wszelkie potrzebne łaski. 
Jola, Kraków

Proszę o opiekę i pomoc dla mnie i moich synów w trudnej dla nas sytuacji. O zdanie egzaminów syna. Proszę, by św. Rita była ze mną i stawiała na naszych drogach dobrych ludzi. Proszę o spokój i radość wewnętrzną. 
Beata, Pyskowice

Święta Rito, błagam Cię o wymodlenie wyleczenia mojej mamusi chorej na raka. Bóg zapłać. 
Beata, Kraków

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za mną i całą moją rodziną u Pana Jezusa. Upraszaj dla nas łaskę pojednania, proszę o uzdrowienie Ani z chorób oraz błogosławieństwo Boże dla jej rodziny. 
Małgorzata, Kraków

Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, dar szczerej rozmowy, wzajemne przebaczenie, miłość małżeńską, łaskę dobrej spowiedzi dla mojego męża Jerzego. Niech Święta Rita uratuje moje małżeństwo! 
Joanna, Wrocław

Święta Rito, proszę Cię o pomoc dla syna w rozwiązaniu jego problemów zdrowotnych i w nauce oraz dobrą, stałą pracę dla męża. 
Halina, Kraków

Św. Rito, proszę cię o wstawiennictwo w intencji uproszenia dla naszej rodziny łaski pomocy finansowej w naszej trudnej sytuacji, o pomoc w znalezieniu dobrej pracy dla brata i pozytywne rozwiązanie innych spraw osobistych i materialnych. Bóg zapłać! 
Kornelia, Cieszyn

Święta Rito, proszę o cud, o wspólną przyszłość dla Włodzimierza i dla mnie. 
Małgorzata, Ząbki

Proszę Boga za wstawiennictwem św. Rity o szczególną opiekę nowo powstałej fundacji św. Rity i podejmowane w niej dzieła na rzecz potrzebującym oraz o pomoc w prowadzeniu firmy. 
Ryszard, Gliwice

Święta Rito, proszę, weź pod opiekę moją rodzinę; spraw, by rzeczy niemożliwe stały się możliwe, wstaw się za nami do Pana Jezusa. 
Krystyna, Kraków

Święta Rito, wyproś mi łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego i mądrego Bożą miłością dziecka. Dziękuję. 
Agnieszka, Duszniki Zdrój

Św. Rito, proszę Cię w modlitwie o łaskę zdrowia, zrozumienia i przebaczenia w rodzinie Leokadii, Stanisława i Kamila. Proszę Cię także o potomstwo dla Doroty i Marcina, opiekę dla Joanny, Krzysztofa, Mirosława, Haliny i Tomasza oraz o opiekę i zdrowie dla nienarodzonego dziecka. 
MM

Proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla brata Jarosława, który jest w stanie terminalnym, oraz łaskę pojednania w rodzinie i odwagę w przekraczaniu siebie
i pokonywaniu swoich ograniczeń. 

Marzena, Warszawa

Św. Rito! Wstaw się w intencji naszej córki, uproś dla niej łaskę zdrowia i uwolnienia od niszczących ją zniewoleń. Proszę, by Jezus mógł udzielić łask Asi, a nam wybaczyć zranienia, którymi ją skrzywdziliśmy. 
Maria, Kraków

Ukochana św. Rito, proszę Cię o zgodę między moimi rodzicami, aby ciągłe kłótnie między nimi ustały i o zdrowie dla nich. Chcę Ci podziękować z całego serca za otrzymane łaski i proszę o światło na życiową drogę oraz zdanie ciężkiej sesji egzaminacyjnej, która jest przede mną. Dziękuję. 
Jarosław, Warszawa

Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o błogosławieństwo dla moich córek Aleksandry, Joanny i Ewy. Zachowaj je w zdrowiu, zdejmij z nich krzyż niedostatku, długów; spraw, aby każda miała swój dach nad głową. Niech opieka Najwyższego wspomaga moje dzieci. Przez Twoje orędownictwo święta Rito proszę, aby moje córki żyły godnie jak katoliczki. 
Andrzej Kazimierz, Rotherham

Święta Rito, uproś u Boga nawrócenie dla mojego męża Ryszarda. 
Halina, Warszawa

Święta Rito, uproś u Boga Wszechmogącego pełnię Jego błogosławieństwa dla naszych dzieci oraz ich ochronę przed złymi skutkami grzechów rodziców. 
Członkowie Róży im. św. Rity, Warszawa / Mielec / Brzesko

Św. Rito, proszę Cię, uproś mi u Boga łaskę przebaczenia za wszystkie zmarnowane szanse i proszę o kolejną i siły, by jej nie zmarnować. 
Ewa

Święta Rito, proszę, opiekuj się moją mamą. Proszę o wstawiennictwo u Boga Miłosiernego o potrzebne łaski dla Marii i o opiekę nad rodziną. Proszę o nawrócenie Jarosława. 
Alina, Bydgoszcz

Święta Rito, bardzo Cię proszę, byś się wstawiła do Pana Jezusa Miłosiernego o uzdrowienie wzroku mamie, o łaskę uzdrowienia dla taty z nerwicy i z wszelkich zniewoleń całą moją rodzinę i moich bliskich. Proszę o wstawienie się o łaski dla mnie i rozwiązanie moich problemów. 
Andrzej

Święta Rito, wstaw się w mojej intencji u naszego Pana, abym otrzymała tę łaskę, o którą proszę od początku roku. Proszę Cię także o owocne przygotowanie się do egzaminów i porządne zaliczenie sesji. 
K., Gdańsk

Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity o zdanie egzaminu na prawo jazdy przez córkę i przeze mnie, o zgodę w rodzinie, zdrowie dla rodziców i powrót byłego męża. 
Ania

O św. Rito, proszę Cię o błogosławieństwo i miłość w rodzinie, jak również o pomoc w znalezieniu pracy dla Sabiny i Bernarda oraz rozwiązanie problemów w dotyczących pracy. 
Sabina, Biała

Święta Rito, proszę, abyś wyprosiła dla mnie łaskę nawrócenia i wiarę oraz łaskę małżeństwa dla Janusza i Kasi, jeśli jest zgodne z wolą Bożą. 
Janusz, Puławy

Święta Rito, błagam Cię o pracę dla mojej siostry Anny oraz o potrzebne łaski dla mojego męża Jacka i naszych dzieci. 
Jola, Kraków

Święta Rito, proszę wstaw się za nami u Dobrego Boga aby nas obdarzył drugim zdrowym dzieckiem.
Agnieszka,

Dziękuję św. Rito za wyproszenie da mnie łaski pracy. Nigdy nie zdołam Ci się odwdzięczyć za Twoją pomoc, modlitwę i wstawiennictwo u Boga w moich intencjach. 
Elżbieta, Śląsk

Święta Rito, wybłagaj Boga o cud, abyśmy nikomu nic nie byli winni. Proszę cię również, aby moje dzieci w te wakacje mogły po raz pierwszy zobaczyć morze. 
Marzena, Kraków

Prośba o łaskę zdrowia i uzdrowienie z choroby nowotworowej ukochanej mamy Barbary; o łaskę zdrowia i uzdrowienie z choroby nowotworowej Ryszarda oraz o zdrowie dla Roberta, Stefana, Dominiki, Hani, Renaty, Ewy i Oskara. 
Robert

Św. Rito, proszę Cię o łaskę wybaczenia i wstawiennictwo w tym trudnym dla nas czasie oraz o szczęśliwe rozwiązanie skomplikowanej sytuacji. 
Iwona, Kraków

Święta Rito, z ufnością proszę o potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich, wspieraj nas na drodze życia, abyśmy jak Ty mogli iść drogą miłości do Boga. 
Kasia, Toruń

Proszę św. Ritę o łaskę zdrowia dla Karola i jego żony oraz dar macierzyństwa. Dziękuję za szczęśliwy przebieg operacji. 
Mama, Katowice

Święta Rito, błagam Cię o pomoc, abym mógł znowu żyć w świetle Pana Boga. Proszę Cię, pomóż mi w tej trudnej sytuacji podejmować dobre decyzje i wybrać drogi, które doprowadzą mnie do zbawienia. 
Witold, Lyon/Skawina

Św. Rito, dziękuję za twe wstawiennictwo, opiekę nad moją rodziną, proszę o zdrowie, pracę, zgodę, miłość dla mnie i moich bliskich. 
Beata

Droga św. Rito, dziękujemy Ci za dotychczasowe łaski i opiekę – za pracę, którą otrzymałam, za szansę zmiany życia na lepsze. Proszę, pomóż mi wytrwać w tej pracy, w trudnościach, które mnie w niej spotykają, proszę o pracę dla mojego męża. Polecamy Twemu wstawiennictwu nasze rodziny i naszych bliskich. Mamy nadzieję, że będziemy mogli Ci oboje kiedyś osobiście podziękować u Twoich stóp w Cascii. 
Dorota i Bartek

Święta Rito, chciałabym, by znalazł się człowiek, który będzie mnie wspierał i towarzyszył w życiu, a także, by udało mi sie podjąć studia lub szkołę bez trudów i stresu. 
Magdalena, Kraków

Święta Rito, wyproś mi łaskę miłości i męża oraz uzdrowienie ze zranień duszy i ciała. Proszę Cię o wstawiennictwo za moim synem i dobrą starość i zdrowie dla mojej mamy. 
Dorota

Święta Rito, uproś nam u Boga pomoc w spłacie kredytów oraz uzdrowienie duchowe i psychiczne, pojednanie międzypokoleniowe i jedność. Panie ratuj nas! 
Beata, Kraków

Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla naszej córeczki i pomyślny przebieg operacji. 
Małgorzata, Kraków

Święta Rito, proszę Cię wstawiaj się za mną. Proszę o nową motywację dla mnie, światło o poznanie mojej drogi i powołania oraz moc pokonania trudności i moich słabości.
Elżbieta

Św. Rito, dziękuję Ci za dotychczas otrzymane łaski i proszę o łaskę uzdrowienia. 
Wioletta

O mądrość, rozsądek i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci. 
Aleksandra, Biała Podlaska

Święta Rito, przez Twoje wstawiennictwo proszę o powrót mojej ukochanej oraz o siłę i potrzebne łaski, abym mógł wyjść z beznadziejnej sytuacji i znów zacząć żyć. 
Jacek, Kraków

Św. Rito, błagam, spraw by mama była zdrowa, bym nie grzeszył i dostał się na medycynę. 
Przemek

Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo za moją rozpadającą sie rodzinę i powrót Zbyszka do mnie i dzieci, tak bardzo potrzebujemy i kochamy go. 
Basia, Siemianowice

Święta Rito, proszę Cię o łaskę oświecenia, uzdrowienie duszy i wyrwanie z nałogu mojego syna i brata. Uproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego kochanego taty. 
Aneta, Kraków

Święta Rito, proszę o rodzinę dla mnie, dobrego męża i dom. Proszę o pojednanie w moim rodzinnym domu oraz nawrócenie mojego rodzeństwa. 
Elżbieta

Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga za moim synem Michałem – o jego zdrowie psychiczne i fizyczne, oraz o ułożenie spraw prywatnych, dokonanie właściwych wyborów w życiu i zadowolenie z pracy. Dla Szymona proszę o zdanie wszystkich egzaminów na studiach. 
Elżbieta, Poznań

Święta Rito, błagam, wyproś łaskę uzdrowienia dla Stanisława. 
Tomek, Wieliczka

Kochana św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za mojego męża – uproś mu łaskę wiary! 
Grażyna, Wrocław