Ogłoszenia parafialne – 1 Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

W poniedziałek 22 lutego Msze św. sprawowane są w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za wstawiennictwem św. Rity o godz. 7:00, 8:00 10:00. 12:00, i 18:00.  Przed Mszą św. o godz. 11:30 i 17:30 odczytanie intencji. Msza św. o godz. 18:00 będzie transmitowana przez Internet, dostępna na stronie augustianie.pl.

Przez cały okres Wielkiego Postu w każdy piątek w krużgankach kościoła odprawiamy Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00.

W tym tygodniu, kancelaria czynna jest we wtorek i czwartek od godz.16:00 do 17:30. Sprawy związane ze ślubem prosimy zgłaszać we wtorki.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. św. Rity, prowadzone przez siostry augustianki, serdecznie zaprasza rodziców i młodzież do zapoznania się ofertą edukacyjną szkoły oraz do uczestnictwa w dniach otwartych, które odbędą się 25 lutego oraz 15 kwietnia br. Jakość nauczania w naszym liceum została doceniona otrzymaniem złotej tarczy w rankingu Perspektyw oraz zajęciem 3 miejsca wśród szkół katolickich w Krakowie. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane rekrutacją do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz FB.

Poniedziałek 22 lutego – święto Katedry św. Piotra, apostoła

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: „Bóg nie dopuściłby do zła, gdyby nie był dostatecznie wszechmocny, aby wydobyć z niego dobro”.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i wszystkich zmarłych podczas epidemii koronawirusa.