Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

Poniedziałek 22 marca Msze św. sprawowane są w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za wstawiennictwem św. Rity o godz. 7:00, 8:00 10:00. 12:00, i 18:00.  Przed Mszą św. o godz. 11:30 i 17:30 odczytanie intencji. Msza św. o godz. 18:00 będzie transmitowana przez Internet, dostępna na stronie augustianie.pl.

Piątek 26 marca w krużgankach kościoła Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00.

W tym tygodniu, kancelaria czynna jest we wtorek od godz.16:00 do 17:30.

W zakrystii można nabyć wielkanocne baranki Caritas w cenie ośmiu złotych. Cześć z tej sumy tj. dwa złote przeznaczona jest na paczki wielkanocne dla dzieci potrzebujące pomocy.

Czwartek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia.

Ze skarbca mądrości, św. Augustyna:, W sprawach zasadniczych zachowywać jedność i wyrażać się jasno, w sprawach drugiej wagi zachować wolność, a we wszystkich sprawach zachować miłość.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej + Kazimiera Bodziony i wszystkich zmarłych podczas epidemii koronawirusa.