Ogłoszenia duszpasterskie – 13 Niedziela Zwykła

W lipcu i sierpniu Msze św. w tygodniu, sparowane będą o godz. 7:00 i 18:00, w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia, nie będzie Mszy św. o godz. 8:00. W niedzielę Msze św. sprawowane będą o godz. 9:00, 11:00, 12:15 i 18:00 w kościele głównym.

Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16:00 do 17:30. Sprawy związane ze ślubem prosimy zgłaszać we wtorek.

Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30 w tygodniu, a także w niedzielę sprawowane są w kaplicy M. B. Pocieszenia.

We wtorek 29 czerwca obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Z tej okazji składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych, siły w pracy i powołaniu zakonnym. o. Szymonowi Jankowskiemu, przeorowi klasztoru św. Katarzyny i o. Piotrowi Lamprechtowi, wikaremu naszej parafii.

2 lipca pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7:00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W tym miesiącu nie ma wizyty chorych. Spowiedź św. w krużgankach od godz. 17:30 do 18:00.

3 lipca – Pierwsza sobota miesiąca. Wspólnota Nowe Jeruzalem, działająca przy naszej parafii, zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 11:00 do 21:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

Przypominamy, że każdy z uczestników kultu w kościele św. Katarzyny jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa, za wyjątkiem osób sprawujących kult.

Poniedziałek 28 czerwca – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Wtorek 29 czerwca – Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła

Sobota 3 lipca – święto św. Tomasza, apostoła

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Nie chcę być zbawiony bez was.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i wszystkich zmarłych podczas epidemii koronawirusa.