Ogłoszenia Duszpasterskie 17 Niedziela Zwykła 25 lipca 2021 roku

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 900 odmawiamy razem z członkami Arcybractwa, modlitwę litanijną do Matki Bożej Pocieszenia. O godz. 1700 w Kaplicy Matki Bożej Koronka Bractwa Matki Bożej Pocieszenia.

Dzisiaj przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona podróżujących: samochodami, rowerami i hulajnogach. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich użytkownikach dróg, by bezpiecznie dotarli do celu podróży.

W lipcu i sierpniu Msze św. w tygodniu, sparowane są o godz. 7:00 i 18:00, w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. W niedzielę o godz. 9:00, 11:00, 12:15 i 18:00 w kościele głównym.

Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od godz. 16:00 do 17:30.

W przyszłą niedzielę 1 sierpnia, „zmianka” Różańcowa po Mszy św. o godz. 900 w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

Poniedziałek 26 lipca – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

Czwartek 29 lipca – wspomnienie św. Marty

Sobota 31 lipca – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Panie, czeka na Twój głos dusza moja. Przemów do niej, powiedz duszy mojej: Zbawieniem twoim jestem.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i wszystkich zmarłych podczas epidemii koronawirusa.