Ogłoszenia Duszpasterskie 18 Niedziela Zwykła 1 sierpnia 2021 roku

Dzisiaj „zmianka” Różańcowa po Mszy św. o godz. 900 w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

W środę 4 sierpnia w naszym kościele modlimy się o rychłą beatyfikację augustiańskich Sług Bożych O. Wilhelma Gaczka i Trzech Towarzyszy zamordowanych w obozach Auschwitz i Dachau.

6 sierpnia pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7:00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Spowiedź św. w krużgankach od godz. 17:30 do 18:00.

7 sierpnia – pierwsza sobota miesiąca. Wspólnota Nowe Jeruzalem, działająca przy naszej parafii, zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 11:00 do 21:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

W lipcu i sierpniu Msze św. w tygodniu, sparowane są o godz. 7:00 i 18:00, w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. W niedzielę o godz. 9:00, 11:00, 12:15 i 18:00 w kościele głównym.

Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od godz. 16:00 do 17:30.

Środa 4 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

Piątek 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Chrystus nie przyszedł, aby szukać zasług, ale aby odpuścić grzechy.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej + ks. Kazimierz Moskała, kanonik kolegiaty św. Floriana i wicekanclerz Kurii Metropolitalnej i  wszystkich zmarłych podczas epidemii koronawirusa.