Ogłoszenia Duzpasterskie 15 Niedziela Zwykła 11 lipca 2021 roku

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie.

W lipcu i sierpniu Msze św. w tygodniu, sparowane są o godz. 7:00 i 18:00, w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. W niedzielę o godz. 9:00, 11:00, 12:15 i 18:00 w kościele głównym.

Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od godz. 16:00 do 17:30.

Poniedziałek 12 lipca – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Wtorek 13 lipca – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta

Czwartek 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

Piątek 16 lipca – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (MB Szkaplerznej)

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Miłosierdzie nie zawsze polega na dawaniu tego, o co nas proszą, ale na robieniu tego, co mogłoby być pożyteczne dla tych, którzy nas proszą.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i wszystkich zmarłych podczas epidemii koronawirusa.