Ogłoszenia duszpasterskie – 2 Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego)

Dzisiaj, Msze św. sprawowane są o godz. 9:00; 11:00, 12:15, i 18:00

W tygodniu Msze św. sprawowane są w kaplicy M. B. Pocieszenia o godz. 7:00, 8:00 i 18:00.

W tym tygodniu kancelaria jest nieczynna.

W środę 22 kwietnia w kościele głównym, Msze św. sprawowane są w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za wstawiennictwem św. Rity o godz. 7:00, 8:00, 12:00, 15:00 i 18:00.

W piątek 24 kwietnia wspominamy w Zakonie augustiańskim nawrócenie i chrzest św. Augustyna z Hippony, Biskupa i doktora Kościoła. Jest to dzień patronalny Szkoły Podstawowej nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek.

W przyszłą niedzielę 26 kwietnia w naszym kościele obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Dobrej Rady. Jest to uroczystość patronalna Sióstr Augustianek.

Przypominamy, że wejście do kościoła od poniedziałku do soboty będzie tylko jedno od ulicy Augustiańskiej. W niedziele i w środę 22 kwietnia wejście do kościoła od ul. Skałecznej.

Od 20 kwietnia zgodnie z rozporządzeniem we Mszy św. może uczestniczyć w naszym kościele maksymalnie 70 osób, nie licząc osób sprawujących posługę; W kaplicy Matki Bożej Pocieszenia maksymalna liczba nie może przekroczyć 6 osób.

Obowiązuje zasada: jedna osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni świątyni. Należy pamiętać o zasłanianiu twarzy i zachowaniu społecznego dystansu. Prosimy o dostosowanie się do poleceń osoby pilnującej wejścia.

Czwartek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Piątek 24 kwietnia – święto nawrócenia św. Augustyna, biskupa

Sobota 25 kwietnia święto św. Marka ewangelisty

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Życie rodziców jest księgą, którą czytają dzieci.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i z zmarłych z powodu epidemii koronawirusa.